1-3 iş günü içerisinde tüm Türkiye’ye kargo ücretsiz!

 

Allah Lafzı Tablonun Anlamı

Allah lafzı tablosunun görüntü itibariyle bir gösterişi bulunmaktadır. Allah lafzını gören herkesin dikkatini çeken ve ilgi duyulan görüntülerden biridir.

Allah Müslümanlar tarafından çok az bir kısmını anlayabildiğimiz tüm evrenin yaratıcısı olarak bilinmektedir. Allah’ın yarattığı evrende her şey bir düzen içindedir ve yaratılan hiçbir şey gereksiz değildir. Her şey çok ince ayrıntısına kadar düşünülmüş ve yaratılmıştır. Asla hiçbir şey tesadüf değildir. Allah’ın varlığına inanan herkes ona koşulsuz bir şekilde teslim olmaktadır. Her şeyin yaratıcı olan Allah her şeyin en iyisini bilir. Yolunda gitmesini istediğimiz işlerimiz veya evimizin bereketi için yalnızca Allah’tan yardım dileriz.

Dinine düşkün olan sevdiklerinize onları çok sevindirecek Allah lafzı tablo hediye ederek mutlu edebilirsiniz. Allah’a olan inancı tam olan ve ibadetlerini düzenli bir şekilde yerine getiren kişiler için bu hediye son derece duygulandıracak bir üründür. Allah kelimesinin harflerinin yazılışının bir tablo üzerinde ince işçilikle işlenmiş olması herkesin çok hoşuna gidecektir. Büyüleyici görünün tabloyu sevdiğiniz kişi evinin veya iş yerinin en güzel yerinde mutlaka sergileyecektir.

Hediye almak genel olarak çok sevilmeyen durumdur. Karşınızdaki kişiyi sevindirmek tabi ki çok hoş bir durum ancak ne hediye alınacağı bilinmediği zaman maalesef zorlayıcı olmaktadır. Ancak sevdiklerinizin neyi sevdiğini çok iyi bilirseniz işler biraz daha kolaylaşacaktır. Çünkü hediye alındığı zaman karşımızdaki kişinin onu her zaman kullanmasını isteriz. Allah lafzı tablo dinine düşkün olan sevdikleriniz için kaçırılmayacak bir hediye olacaktır. Görüntüsüyle asil bir görünüm veren bu tablolar günümüzde pek çok kategoride satışa sunulmaktadır. Lafızlar kategorilerinde karşımıza çıkan bu ürünler masa üstü veya duvara asılacak şekilde üretilmektedir. Pek çok tasarımda bulunan bu ürünler kullanıldığı alana fazlaca yakışacaktır. Özellikle hediye olarak verilen kişi tarafından çok beğenilecek ve bu şekilde uzun yıllar boyunca bu hediyeyi kullanacaktır. Hediyesini her gördüğünde ise sizi hatırlayarak geçmiş günleri duyguyla anımsayacaktır. Bu tarz hediyeleri genel olarak anne, baba veya çok yakın arkadaşlara hediye etmek çok doğru olacaktır. Tarzı uyan herkes için uygun bir ürün kategorisindedir.

Allah Lafzı Nedir?

Allah lafzı, Allah evrende bulunan gördüğümüz tüm varlıkların yaratıcısıdır ve tektir. Tek yüce varlık olarak anılan Allah ibadet edilmeye layık tek ilahtır. Tüm evreni yaratan Allah hiçbir kusura sahip değildir. Allah ismi sadece evrenin yaratıcısı olan ilaha verilen isimdir. Kimse bu isme kullanmaya layık değildir ve çoğul bir isim değildir. Yerlerin ve göklerin yaratıcısı olan Allah’ın lafzı tektir ve özeldir. Allah’ın bilindiği üzere 99 tane ismi bulunmaktadır. ayrıca Kuran-ı Kerim’de geçen sıfatları Allah’ın isimlerindedir. Dolayısıyla Allah’ın sonsuz sayıda ismi vardır. Bu isimler Allah’ı daha iyi tanımamız onun özelliklerini bilmemiz için vardır. Allah’ın her isminin çok derin manaları vardır.

Çok derin olan Allah lafzı bilindiği üzere pek çok eşyaya da konu olmaktadır. Panolar, tablolar veya biblolar üzerinde sıklıkla karşımıza çıkan bu lafız görüntü itibariyle dinine inanan ve dinini yaşayan herkesin dikkatini çekmektedir. Günümüzde sıkça tercih edilen bu ürünler ev veya ofislerde de özellikle kullanılmaktadır. Çünkü Allah’ı anımsatan her şeyde bir hayır vardır. Kullanıldığı alana bereket ve huzur gelir. Bu yüzden evlerde aile içi mutluluk, bereket ve sağlık olması Yüce Allah’ı sürekli anmaktan geçmektedir. Çevrenizde bu şekilde inançlı olduğunu düşündüğünüz sevdiklerinize de böyle güzel hediyeler götürerek onların hayır duasını alabilir ve iç huzurunuzu arttırabilirsiniz

Bir yanıt yazın
Ücretsiz Kargo

Koşulsuz şartsız.

Kredi Kartı ile Ödeme

Taksitli alışveriş imkanı.

Güvenli Ödeme

256 Bit SSL sertifikası ile koruma.

İade ve Değişim

7 gün içinde koşulsuz şartsız.