21x25cm No:4 Boş Plastik Kabartma Osmanlı Devlet Arması

174,21  KDV Dahil

Gerçekçi ve canlı duruşu sayesinde baktıkça tarihi hisleri ve özlemi canlandıran Osmanlı Devlet Arması, boş plastik kabartma bir ürün olup dilediğiniz zeminde yapıştırma yöntemi ile kullanabilmeniz için tasarlanmıştır. Diğer satış noktalarında bulamayacağınız sitemize özel bir ürün olan boş plastik Osmanlı Devlet Arması 21 x 25 cm ebatlarına sahiptir. Özel yapımına uygundur. Dilediğiniz gibi çerçeveletebilir veya çerçeveye ihtiyaç duymadan düz zeminlere arkasına güçlü bir yapıştırıcı sürerek monte edebilirsiniz. Helal Hediyelik farkıyla aslına birebir uygun olarak üretilmiş, piyasada bulabileceğiniz en gerçekçi ve canlı duruşa sahip Osmanlı Arması üründür.

Temizle

Hediye paketi ister misiniz?

Ürün fiyatı
KDV Dahil
Seçenekler toplamı:
KDV Dahil
Sipariş toplamı:
KDV Dahil

1-3 iş günü içerisinde tüm Türkiye’ye ücretsiz kargo

  • Kolay iade
  • Özenli paketleme
  • Sağlam teslimat
Güvenli Ödeme

Bu internet sitesi güvenlidir.

Helal Hediyelik ürünleri arasında popüler olan Osmanlı Arması, şık duruşu ve dekoratif görünümü ile hem güzel bir tablo hem de baktıkça tarihi anımsatan bir eser niteliği taşımaktadır. Müşterilerimiz tarafından sıklıkla sipariş edilen bu nadide ürün ile duvarlarınıza tarihi izler bırakabilirsiniz.

Ürünün ebatları 21×25 cm olup ideal ölçülerdedir. Özellikle orta ebatlarda bir tablo yapımına oldukça uygundur. Boş plastik kabartma Osmanlı Devlet Arması ürünümüz sadece Helal Hediyelik farkıyla sahip olabileceğiniz bir eserdir.

Kabartma yapısı ve göz dolduran renkleri sayesinde ender bir canlılığa sahip olan kabartma Osmanlı Arması, yapıştırmaya müsait arka kısmı sayesinde herhangi bir yapıştırıcı yardımı ile dilediğiniz ortama monte edilebilmektedir. Müşterilerimiz genelde cam üstü, duvar üstü veya dolap üstü gibi zeminlere dekore etmek için sipariş verdiklerini belirtmektedir.

Osmanlı Hediyelik

Halkın tarihe olan merakı arttıkça Osmanlı dönemine olan saygınlığı da aynı oranda artmıştır. Bu duruma sebep olan asıl etken ise başarılı ve gerçeği yansıtan kurguları ile Osmanlı dönemini konu edinen diziler olmuştur. Halen ekranlarda görmeye devam ettiğimiz bu diziler Osmanlı tarihinin farklı dönemlerini konu alsalar da asıl dikkat çeken nokta adalet ve zulme karşı mücadele vurgusu olmuştur.

Buna benzer daha bir çok etken sebebiyle hediyelik ürünler arasında Osmanlı hediyelik ayrı bir öneme sahip olmuştur. Özellikle helal hediyelik veya tarihi hediyelik eşyalar hassasiyeti taşıyan müşterilerimiz tarafından gelen talepler doğrultusunda tasarladığımız benzersiz ürünlerimiz, güvenle satın alınmaktadır.

Bu hediyeler arasında en çok Osmanlı Devlet Arması Tabloları sorgulanmaktadır. Çerçevelerde kullandığımız kaliteli malzeme ve işçilik sayesinde piyasada bulunabilecek en görkemli tablolar tarafımızdan siz değerli müşterilerimize ulaştırılmaktadır.

Boş plastik Osmanlı Arması ürünümüz ise isteğe göre çerçeve yapılabilmesi veya çerçeveli cam mahfaza içine alınma gereği duymadan doğrudan istenilen zemine kolaylıkla yapıştırılabilmesi gibi özellikleri sayesinde ilgi gören ürünlerimiz arasında yerini almıştır.

Osmanlı Devlet Arması Satın Al

Özellikle internet üzerinden yapacağınız alışverişlerde Osmanlı Arması satın al işleminde dikkat edilmesi gereken noktalar vardır.

-Öncelikle kurumsal ve müşteri referansı güçlü olan online satış noktalarını tercih etmelisiniz.

-Kargo çıkışlarında gerekli tedbirlerin alınarak ürünün zarar görmeden müşteri eline ulaştırılması için özel paketleme yapan firmalar tercih edilmelidir.

-Osmanlı arması içerdiği özel simgeler ve tasarımı sayesinde birçok mana içeren nadide bir üründür. Bu nedenle aslına uygun olması en önemli seçim tercihi olmalıdır.

Helal Hediyelik olarak yıllardır en kaliteli işçilik ve aslına uygunluğu esas alarak ürettiğimiz Osmanlı Arması ürünlerimizi gerek çerçeveli tablo olarak gerekse çerçevesiz plastik kabartma şeklinde siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktayız.

Genellikle yeni ev hediyesi veya iş yeri hediyesi olarak tercih edilen ürünümüz, 1.sını sert plastik malzemeden kabartma işçilikle üretilmekte ve uzun ömürlü kaplama boyası ile aslına uygun olarak boyanmaktadır. Gerçekçi ve canlı duruşu sayesinde baktıkça tarihi hisleri ve özlemi canlandıran Osmanlı Devlet Armasına sahip olmak için sipariş vermeniz yeterli.

Ek bilgi

Renk

,

Marka

Helal Hediyelik

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“21x25cm No:4 Boş Plastik Kabartma Osmanlı Devlet Arması” için yorum yapan ilk kişi siz olun