37x44cm Osmanlı Devlet Arması Kabartmalı Büyük Duvar Panosu

383,00  KDV Dahil

Ev, iş yeri ve ofis kullanımına uygun olan Osmanlı Devlet Arması kabartmalı pano 37×44 cm ebatlarında, dikey kullanıma uygun bir panodur. Pano arkasında duvara asma aparatı/yuvası bulunmaktadır. Ön planı camsız olan pano, çerçevesinden iç zeminine doğru 2 cm derinliğindedir. Arması kabartma olup canlı renkleri ve işçiliği ile göz doldurmaktadır. Çerçevesi dolgun genişlikte ve 4 aşamalıdır. Çerçeve üzerinde bulunan Osmanlı lale motifleri kabartmadır. Altın sarısı ve gümüş renk seçeneklerinde çerçeve tek renk, beyaz sarı renk seçeneğinde ise çerçeve zemini beyaz, motifleri ise sarı yaldızlı rengindedir.

(0 müşteri incelemesi)
Temizle

Hediye paketi ister misiniz?

Ürün fiyatı
KDV Dahil
Seçenekler toplamı:
KDV Dahil
Sipariş toplamı:
KDV Dahil

1-3 iş günü içerisinde tüm Türkiye’ye ücretsiz kargo

 • Kolay iade
 • Özenli paketleme
 • Sağlam teslimat
Güvenli Ödeme

Bu internet sitesi güvenlidir.

Osmanlı Devlet Arması içerikli tablo ve panolar arasında rağbet gören ürünlerimiz arasında bulunan Osmanlı Devlet Arması Kabartmalı Büyük Duvar Panosu, tablo kalitesini aratmayan bir çerçeveye ve dizayna sahiptir. Gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz, özgün ve kaliteli işçiliğe sahip bir Osmanlı hediyelik ürünüdür.

Ev, iş yeri ve ofis kullanımına uygun olan Osmanlı Devlet Arması kabartmalı pano 37×44 cm ebatlarında, dikey kullanıma uygundur. Pano arkasında duvara asma aparatı/yuvası mevcuttur. Ön planı camsız olan pano çerçevesinden iç zeminine doğru 2 cm derinliğindedir. Arma kabartma olup canlı renkleri ve işçiliği ile göz doldurmaktadır.

Çerçevesi dolgun genişlikte ve 4 aşamadan oluşmaktadır. Çerçeve üzerinde bulunan Osmanlı lale motifleri kabartmadır. Altın sarısı ve gümüş renk seçeneklerinde çerçeve tek renk, beyaz sarı renk seçeneğinde ise çerçeve zemini beyaz, motifleri ise sarı yaldızlı rengindedir.

İç alan döşemesi siyah renk desenlidir. 3 renk seçeneğinde de iç zemin siyah kullanılmıştır. Üzerinde bulunan Osmanlı Armasını ön plana çıkaran zemin ve çerçeveye sahip olan tablo 1 kg civarında bir ağırlığa sahiptir.

Osmanlı Arması Pano Özellikleri

Ev, işyeri veya ofis gibi ortamlarda duvarları süsleyen pano ve çerçeveli tabloların satın alınmasında amaç ortamı dekore etmekle beraber, ilgi ve sevgi alanlarımıza giren her hangi bir şeyin duvara yansıtılmasıdır. Genellikle milli veya manevi duyguların ön plana çıkarıldığı tablolarda dini içerik olarak Kelime-i Tevhit, Besmele-i Şerif veya Ayet-el Kürsi gibi hat metinleri, tarihi içerik olarak da Osmanlı Arması, Osmanlı Tuğrası, Kayı Bayrağı veya Osmanlı Padişahlarının resimlerini görebiliriz.

Birçok satış noktasında karşımıza çıkan Osmanlı içerikli panolar veya tablolarda malzeme kalitesi ne yazık ki göz ardı edilerek basit işçilikle ürünler piyasaya sürülmektedir. Buda alınan ürünün kısa sürede canlılığını yitirip solmasına ve tablonun duvardan inerek çatı katı ürünü haline gelmesine sebep olmaktadır. Helal Hediyelik olarak tüm ürünlerimizde kaliteyi ve dayanıklılığı ilk planda tutuyoruz.

Bir diğer nokta da Osmanlı içerikli tablolarda içeriğin aslına riayet edilmeden, özensiz ve alelade bir şekilde hazırlanmasıdır. Bu durum tablo veya pano üzerinde olsa bile insanların zihninde yanlış tarih algısı oluşturabilmektedir. O yüzden bu tarz tarihi veya dini içerikli alışverişlerinizde güvenilir ve kurumsal yerlerden alışveriş yapmaya özen göstermeli, alacağınız ürünü muhakkak öncesinde araştırmalısınız. Mesela Osmanlı Arması kabartmalı pano satın alacaksanız armanın orijinalinin nasıl olduğunu internet üzerinden araştırmalı ve aslını en iyi şekilde yansıtan panoyu tercih etmelisiniz. Ayrıca ürün kabartma ise kesimleri nasıl, derinliği nasıl incelemeli ve ürününüzü ona göre seçmelisiniz. Helal Hediyelik olarak yıllardan beri özellikle tarihi tablolar ve diğer ürünlerimizde en güzelini ve en orijinalini sizlere sunmak için çalışıyoruz.

Osmanlı Arması Satın Al

Satın alma işleminizi internet üzerinden yapmayı düşünüyorsanız en doğru ve güvenilir adreste bulunmaktasınız. Osmanlı Arması satın al işlemi sektörde uzun soluklu tecrübesi, geniş ürün portföyü ve kaliteli imalatı ile Helal Hediyelik web sitesinden gönül rahatlığı ile yapılabilir. İncelemiş olduğunuz bu ürün tablo kalitesini aratmayan nitelikte, çerçeveli, kabartmalı ve en uygun fiyattan satışa sunduğumuz Osmanlı Devlet Arması kabartmalı pano olup, siparişiniz üzere en kısa sürede kargo çıkışını sağlamaktayız.

Ürünlerimizin kargoda zarar görmesini engellemek için özel karton ambalajında itina ile paketleme yapmaktayız. Ayrıca dilerseniz sevdikleriniz için hediye paketi de yapabiliriz. Ücretsiz kargo avantajı ile sunduğumuz panoya sahip olmak için hemen sipariş verip, kaliteyi ve Helal Hediyelik müşterisi olma ayrıcalığını sizlerde hissedebilirsiniz.

Ek bilgi

Ebat

37x44cm

Marka

Helal Hediyelik

Renk

, ,

Barkod

8699433215710

Barkod

8699433215710

İncelemeler

 1. Ozan (doğrulanmış kullanıcı)

  harika bir ürün çok şık duruyor

 2. Doğan (doğrulanmış kullanıcı)

  Şiddetle tavsiye ederim

 3. Hasan Sami (doğrulanmış kullanıcı)

  Ürün tek telime ile süper Paketleme den tutun teslimat ve ürün kalitesine kadar süper

 4. Zuhal (doğrulanmış kullanıcı)

  Teşekkür ederım ?

İnceleme yap