44x51cm Nazar Dualı Oval Çerçeve Tablo

365,40  KDV Dahil

1.Sınıf kaliteli polyester-plastik karışımı malzemeden imal edilmiş, dayanıklı bir tablodur. Modern, lüks ahşap görünümündedir. Tüm ayet ve çerçeve detayları kabartmadır. Tablo kendine has derinliği ve kabartma işçiliği ile dikkat çekici ve 3 boyutlu izlenim vermektedir. 44 x 51 cm ebatlarında orta boy tablo sınıfındadır. Oval kesim tablo, dikey kullanım alanına sahiptir. Çerçevesi çiçek motiflerinden ve muhtelif şerit süslemelerden oluşmaktadır. Paspartusu ile görünümü ön plana çıkarılmıştır. Nazar Ayeti ve Nazar Duası Tablo olarak satın alabileceğiniz en zarif ürünlerden bir tanesidir.

(0 müşteri incelemesi)
Temizle

Hediye paketi ister misiniz?

Ürün fiyatı
KDV Dahil
Seçenekler toplamı:
KDV Dahil
Sipariş toplamı:
KDV Dahil

1-3 iş günü içerisinde tüm Türkiye’ye ücretsiz kargo

 • Kolay iade
 • Özenli paketleme
 • Sağlam teslimat
Güvenli Ödeme

Bu internet sitesi güvenlidir.

Nazar Duası Tablosu olarak sitemizde satışa sunulan bu benzersiz tablo, şık ve sade bir modeldir. Sitemizin Ayetli Tablolar kategorisinde yer alan ve sade tasarımı ile müşterilerimizin tercih ettiği bu tabloyu gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.

Nazar Duası olarak bilinen bu dua aslında Kur’an’da geçen ve “Nazar Ayeti” olarak bilinen Ayet-i Kerimelerdir. Bir çok tablo veya pano gibi duvar süslerine yazılarak nazara karşı koruyucu olması temennisiyle asılmaktadır.

Genellikle yeni ev veya yeni iş yerlerine nazar değmemesi içinde hediye olarak tercih edilen Nazar Ayetli Tablo kendine özgü tasarımı ve canlı duruşu ile ortamın manevi atmosferini değiştirmektedir.

Nazar Dualı Oval Çerçeve Tablo Özellikleri

1.Sınıf kaliteli polyester-plastik karışımı malzemeden imal edilmiş, dayanıklı bir tablodur. Modern, lüks ahşap görünümündedir. Tüm ayet ve çerçeve detayları kabartmadır. Tablo kendine has derinliği ve kabartma işçiliği ile dikkat çekici ve 3 boyutlu izlenim vermektedir.

44 x 51 cm ebatlarında orta boy tablo sınıfındadır. Oval kesim tablo, dikey kullanım alanına sahiptir.

Çerçevesi çiçek motiflerinden ve muhtelif şerit süslemelerden oluşmaktadır. Paspartusu ile görünümü ön plana çıkarılmıştır. Nazar Ayeti ve Nazar Duası Tablo olarak satın alabileceğiniz en zarif ürünlerden bir tanesidir.

Tablo altın sarısı, beyaz, gümüş ve beyaz gümüş renk temaları ile satışa açıktır. Tüm renklerden stoklarımızda mevcut olup zevkinize göre satın alabilirsiniz.

Tablo iç alanında zemin kaplaması renk seçeneğine göre siyah veya beyaz döşemeden oluşmaktadır. Üzerinde bulunan Nazar Ayeti kabartma olup kusursuz bir hat yazısı ile nakşedilmiştir. Besmele-i Şerif dahil 6 satırdan oluşmaktadır.

Tablo arkasında duvara monte edebilmeniz için askı yuvası bulunmaktadır. Aynı zamanda arkasında sabit olan ayak standını açarak masaüstü veya vitrin gibi düz zeminlerde ayakta sergileyebilirsiniz.

Sitemizden vereceğiniz siparişler en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Sağlam paketleme yöntemlerimiz sayesinde zarar görmeden adresinize ulaştırılmaktadır. Ürünlerimiz faturalı ve garantili olup Helal Hediyelik markasının güvencesi altındadır.

Nazar Ayeti Tablo Nedir?

Halk arasında nazar duası olarak bilinen ve bir çok ortamda duvarlarda asılı olarak gördüğümüz bu tablo aslında Kur’an-ı Kerimin Kalem Suresi 51. ve 52. Ayet-i Kerimesidir.

Türkçe okunuşu şu şekildedir:  “Ve in yekadüllezine keferu leyüzliquneke bi ebsarihim lemma semiuzzikra ve yequlune innehu lemecnun. Vema hüve illa zikrun lil alemin.”

Manası şu şekildedir:  “O inkârcılar Kur’an’ı işittikleri zaman, seni gözleriyle devireceklermiş gibi bakar, “Şüphe yok o bir delidir” derler. Oysa Kur’an, âlemler için öğütten başka bir şey değildir.”

Hz. Peygamber Efendimiz S.A.V. Kur’an okurken müşriklerin gözleri ile kin dolu bakışlarına işaret eden bu ayeti kerimenin nazara karşı tesirli olduğu rivayet edilmekte ve halk nezdinde kabul görmektedir.

Ek bilgi

Ebat

44x51cm

Marka

Helal Hediyelik

Renk

, , ,

Barkod

8699433207319

Barkod

8699433207319

İncelemeler

 1. Nuri Anıl (doğrulanmış kullanıcı)

  Takdire şayan! İş yerine aldım muhtemelen bir tanede evime alacağım

 2. Esmeralda (doğrulanmış kullanıcı)

  Çok memnun kaldım muhteşem kalite çok ilgili bir satıcı ev için güzel bir dekor almak isteyen hiç düşünmesin teşekkür ederim

 3. Mehmet Hüseyin (doğrulanmış kullanıcı)

  Tasarım, kalite, görsellik hepsi on numara. Sorularıma da hızlı yanıt aldım. Emekleriniz için teşekkür ederim.

İnceleme yap