45x52cm Türk Bayrağı Çerçeveli Tablo

558,50  KDV Dahil

1.sınıf malzemeden üretilen çerçeveli Türk Bayrağı tablosu 45 cm X 50 cm ebatlarında ve kabartma motiflerden oluşmaktadır. Sade tasarımı ve can alıcı renkleri, kullanılan özel malzemesi ile uzun yıllar canlılığını korur ve duvarınızda parıldar. Türk Bayrağı tablo tercihinde en çok satan ürünler arasında yer almaktadır. Ürünümüzü ister kendi adresinize ister sevdiklerinize özenle paketleyerek taşıma esnasında kırılmasının önüne geçiyoruz. Dilerseniz cüzi bir fiyatla sevdiklerinize hediye paketi yapıyoruz. Müşterilerimizin asla pişman olmadığı ve gönül rahatlığı ile sevdiklerine de önerdiği bu ürün, Türk Bayrağı çerçeveli tablolar arasında gönül rahatlığı ile sipariş edilebilecek kalitededir. Çerçevede kullandığımız özel malzeme 1.sınıf plastik olup özel kaplamalarla  üzerine motifler işlenerek asıldığında ahşap veya metal görünümünü birebir vermektedir. Kullandığımız cam gerçek cam olup çerçeveye itinali şekilde monte edilmiştir.  Helal Hediyelik üzerinden tercih edeceğiniz Türk Bayrağı Tablo  çeşitleri ile içiniz rahat bir şekilde alışverişinizi yapabilirsiniz.

(0 müşteri incelemesi)

Hediye paketi ister misiniz?

Ürün fiyatı
KDV Dahil
Seçenekler toplamı:
KDV Dahil
Sipariş toplamı:
KDV Dahil

1-3 iş günü içerisinde tüm Türkiye’ye ücretsiz kargo

 • Kolay iade
 • Özenli paketleme
 • Sağlam teslimat
Güvenli Ödeme

Bu internet sitesi güvenlidir.

Ev ve işyerlerimizin vazgeçilmesi olan tablolar duvarlarımızı süslemekle kalmayıp, bazen içimizi çekeceğimiz bir manzaraile bizi alıp götürürken bazende anlamlı, tarihsel bir resimle veya simgeyle seyretmekten gurur duyduğumuz eserler haline gelebiliyor. Bu tablolar arasında en çok ilgi duyulan tablo ise geçmişte olduğu gibi günümüzde de Türk Bayrağı Tablo olmuştur.

Türk Bayrağı çerçeveli tablo satın alarak evlerimize veya ofislerimize asmak herkes tarafından övünç kaynağı olup, milletimize devletimize olan saygı, sevgi ve güvenimizin bir işaretidir. Çünkü şanlı Türk Bayrağı, dalgalandığı her yere güven ve huzur götürmüştür. Türk Bayrağı Tablo ile duvarlarını anlamlı kılmayı seven müşterilerimiz gerek kendileri için gerek yeni ev veya yeni iş yeri sahibi olan sevdikleri için özenle çerçeveli Türk Bayrağı satın al araştırmasının içine girmektedir.

Türk Bayrağı kırmızı zemini ve üzerine yansımış ay yıldızı ile bize tarihimizi, şehitlerimizi, özgürlüğümüzü hatırlatmaktadır. Bu ve daha bir çok sebepten ötürü türk bayrağı çerçeveli tablo satın almak sıradan bir alışverişin ötesinde, anlamlı bir ticarete dönüşmektedir.  Çünkü bu ticarete vesile olan en önemli etken vatanseverliktir.

Türk Bayrağı Tablo Çeşitleri

Türk Bayrağı tablo çeşitleri genellikle malzemeden ve tasarımdan yola çıkarak bir çok seçenekleriyle karşımıza çıkmaktadır.

Malzemesi yönünden Türk Bayrağı tabloları :

-Ahşap Çerçeveli Türk Bayrağı tablo

-Çerçevesiz Türk Bayrağı tablosu

-Kanvas Türk Bayrağı tablosu

-Parçalı Türk Bayrağı tablosu

-İşlemeli Türk Bayrağı tablosu

Gibi seçeneklerle çeşitlendirilebilir. Bunlar arasında en çok tercih edilen Türk Bayrağı tablo ise çerçeveli Türk Bayrağı tablo olmuştur. Tabi çerçeveli tablo tercih ederken dikkat edilmesi gereken bir çok püf nokta var ki çoğu internet müşterisi ne yazık ki bunları göz önünde bulundurmadığı için yaptığı alışveriş sonrası hayal kırıklığına uğrayabilmektedir.

Tasarımı yönünden Türk Bayrağı Cam Tablo:

Sade Türk Bayrağı tablosu

-Atatürkr Türk Bayrağı tablo

-Güzel söz yazılı Türk Bayrağı tablo

-15 Temmuz temalı Türk Bayrağı tablo

Gibi çeşitlere ayrılmaktadır. Tercihinizi yaparken geriye dönüp “keşke şunu alsaydım” demeyeceğiniz bir tasarım seçmeye özen gösterin. Alışverişinizi yaptıktan sonra ise araştırmayı ve sağa sola bakmayı bırakın. Çünkü en güzel Türk Bayrağı çerçeveli tablo artık sizin duvarınızda asılı!

Çerçeveli Türk Bayrağı Alırken Bunlara Dikkat Edin!

-Tercih edeceğiniz çerçevenin kalitesi ve işçiliği çok önemlidir. Kalitesiz dayanıksız malzemeden üretilen çerçeve ister ahşap ister metal bazlı olsun kısa süre sonra deforme olabilmektedir.

-Çerçevede kullanılan boyama ve kaplamanın kalitesi çok önemlidir. Güneş ışığına maruz kalacak olan kalitesiz bir boya ile boyanmış çerçeve 1-2 yıl içerisinde solarak cazibesini kaybedebilir.

-Askı yuvalarının sağlam olmasını kontrol etmelisiniz. Duvar üzerinde bulunan vida veya çiviye asılacak olan tablonun askı yuvası/aparatı sağlam olmaz ve zamanla ağırlığını taşıyamayıp kırılırsa çerçevenin orjinalliği kaybolacaktır.

-Çerçevenin ne çok sade nede abartılı motiflerden uzak olmasına dikkat edin. Kabartma çerçeveler alt, üst veya diğer kenarlarından Türk Bayrağı’nın görüş açısına engel olmamalıdır.

-Çerçeve rengini seçerken odanızın veya ofisinizin genel dekorasyon hatlarını göz önünde bulundurarak seçim yapın. Eğer içinize sinmezse sonradan çerçeve üzerine renk değiştirme amacıyla yapılacak işlemler orjinal durmayacaktır.

Eğer içiniz rahat bir şekilde çerçeveli Türk Bayrağı Tablo satın almak istiyorsanız Helal Hediyelik sizin için en doğru tercihtir. Çünkü ürünlerimiz 1.sınıf malzemeden üretilmiş olup orjinal bir görünüme ve kaliteye sahiptir. Çerçevede kullandığımız özel malzeme 1.sınıf plastik olup özel kaplamalarla motifler işlenerek asıldığında ahşap veya metal görünümünü birebir vermektedir. Kullandığımız cam gerçek cam olup çerçeveye itinali şekilde monte edilmiştir. Helal Hediyelik üzerinden tercih edeceğiniz Türk Bayrağı Tablo  çeşitleri ile içiniz rahat bir şekilde alışverişinizi yapabilirsiniz.

Türk Bayrağı Tablo Fiyatları

Türk Bayrağı tablolarında fiyat genellikle 2.planda bırakılıp kaliteye dikkat edilmektedir. Fakat malzemesi, tasarımı ve kalitesi göz önünde bulundurulduğunda Türk Bayrağı tablo fiyatları şu şekilde karşımıza çıkmaktadır:

Küçük ebatlarda sade ve 3.sınıf malzemeden çerçevelenmiş Türk Bayrağı tabloları 50-60 TL’den başlamaktadır. Fakat kaliteli malzeme ve çerçeveden oluşan Türk Bayrağı tablo ebatları göz önünde bulundurularak 150 TL gibi fiyatlardan başlayarak ebat büyüdükçe fiyatıda aynı oranda artış göstermektedir.

Ek bilgi

Ebat

45x52cm

Marka

Helal Hediyelik

Renk

,

Barkod

8699433224323

Barkod

8699433224323

İncelemeler

 1. Mümün Fatih (doğrulanmış kullanıcı)

  Kargo paketine hayran oldum. Aradım teşekkür ettim fakat bir yorumu da hak ediyorsunuz. Elinize, emeğinize sağlık.

 2. Hayri (doğrulanmış kullanıcı)

  hediye olarak aldım ve çok memnun kaldığım bir alış veriş oldu. Kargo hızlı ve paketleme çok sağlam ürün görselden daha güzel, kesinlikle tavsiye ederim. Çok teşekkür ederim emeği geçen herkese..

 3. Ebru (doğrulanmış kullanıcı)

  gerçekten verilen ücrete değermiş. Bu kadar güzel olacağını tahmin etmedim.

İnceleme yap