71x94cm Büyük Osmanlı Arması Tuğrası – Türk Bayrağı Çerçeveli Lüks Tablo

1.978,00  KDV Dahil

Osmanlı Arması Tuğrası çerçeveli tablolar arasında sayabileceğimiz bu şık ve dev eseri, Türk Bayrağı Tablo ile aynı çerçeveye yerleştirerek sizler için can alıcı bir kombinasyon çıkarmak istedik. Dev ebatları sayesinde asıldığı duvara/zemine ağırlığını ve zerafetini aynı anda yansıtabilen bu tabloyu güvenle tercih edebilirsiniz. 71x94cm Büyük Osmanlı Arması Tuğrası – Türk Bayrağı Çerçeveli Lüks Tablo çerçevesinde kullanılan 1.sınıf kaliteli ve dayanıklı malzeme üzerine özel boya kaplama maddesi sayesinde yıllar geçse de niteliğini kaybetmemektedir. Kargo esnasında zarar görmemesi için özel paketlenmekte ve sağ salim elinize ulaştırılmaktadır. Ormanlı Arması ve Türk Bayrağı kombinasyonundan oluşan bu anlamlı tabloya sahip olmak için hemen sipariş verebilir ve Helal Hediyelik müşterisi olmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

(0 müşteri incelemesi)
Temizle

Hediye paketi ister misiniz?

Ürün fiyatı
KDV Dahil
Seçenekler toplamı:
KDV Dahil
Sipariş toplamı:
KDV Dahil

1-3 iş günü içerisinde tüm Türkiye’ye ücretsiz kargo

 • Kolay iade
 • Özenli paketleme
 • Sağlam teslimat
Güvenli Ödeme

Bu internet sitesi güvenlidir.

Osmanlı Arması Tuğrası çerçeveli tablolar arasında sayabileceğimiz bu şık ve dev eseri, Türk Bayrağı Tablo ile aynı çerçeveye yerleştirerek sizler için can alıcı bir kombinasyon çıkarmak istedik. Dev ebatları sayesinde asıldığı duvara/zemine ağırlığını ve zerafetini aynı anda yansıtabilen bu tabloyu güvenle tercih edebilirsiniz.

Bayrağına ve tarihine düşkün müşterilerimiz tarafından bazen hediyelik tablo bazen de kendi ev ve işyerlerine anlamlı bir dekoratif tablo olarak tercih edilen bu nadide ürünümüzü satın almak için tereddüt etmenize hiç gerek yok. Çünkü müşteri memnuyiteni daima göz önünde bulundurarak en kaliteli ürünleri sunmaya her zaman olduğu gibi devam ediyoruz.

Osmanlı Arması Tuğrası Tablo  ile Türk Bayrağı Çerçeveli Tablo olarak tek çerçeve içerisinde dekorasyonunuzu taçlandırabileceğiniz ürünümüzü satın alan müşterilerimizin yorumlarına ürün sayfasında bulunan “İnceleme” sekmesinden göz atabilirsiniz. Daha bir çok kullanıcımız tarafından tercih edilerek en çok satanlar listemize girmeyi başlayan bu tablonun sırrı içerdiği manası ile birlikte sunduğumuz kaliteden kaynaklanmaktadır.

Osmanlı Arması Tuğrası & Türk Bayrağı Tablosu Özellikleri

Osmanlı Arması bizzat Osmanlı Devleti tarafından devlet nişanı olarak yaptırılan özel bir tasarımdır.19. Yüzyılda Sultan Abdülmecid tarafından yaptırılan Osmanlı Armasının son şeklini yürürlüğe koyan isim ise Sultan II.Abdülhamid Han olmuştur. Daha önceleri devlet nişanı olarak kullanılan padişah tuğralarının yerini Osmanlı Arması almıştır.

Tablo içerisinde çeşitli renkleri ve içerdiği figürlerin anlamları sayesinde gayet göz alıcı duran Osmanlı Arması Tablosu tek başına birçok tabloyu süsleyebilmektedir. Bu sebeple gerek internet alışveriş sitelerinde, gerek kanvas tablo satışı yapan mağazalarda birçok örneğini görebilirsiniz.

Sitemizde satın alabileceğiniz diğer Osmanlı Arması Kabartma Tablo ürünler için Tıklayın!

Türk Bayrağı Çerçeveli Tablo ise içinde taşıdığı şanlı bayrağımız sayesinde her kesime hitap eden baş köşe tablolar arasında bulunmaktadır. Ay-yıldızlı bayrağımızın göz alıcı ve anlamlı duruşu bulunduğu her ortama ferahlık katmakta, göz ucuyla bile bakana huzur vermeyi başarmaktadır.

İncelediğiniz bu ürünün bir artı özelliği ise tüm motiflerinin ve ayrıntılarının kabartma olmasından kaynaklı oldukça dikkat çekici durmasıdır. Bir bakanın bir daha dönüp baktığı tablomuzun ebatları da 71X94 cm olup, dikey şekildedir.

 

Osmanlı Arması Tablo Sipariş Vermek İçin!

-Tablo sipariş etme işlemini internet üzerinden yapacaksanız kesinlikle emin olduğunuz, güvenilir sitelere yönelmelisiniz.

-Ticari kimliği ve vergi levhası bulunmayan satış kanallarından uzak durmalısınız. Bir çok internet müşterisi satın aldıkları tablonun ürün sayfasında teşhir edilen tablodan farklı olması nedeniyle şikayet bildirmektedir.

-Mevcut müşterilerin yorum ve referanslarını dikkate almalısınız. Müşteri memnuniyeti bir ürünün ve satıcısının kalitesini ortaya koyan şaşmaz veriler arasındadır.

-Ürün ve fiyat denklemini göz önünde bulundurarak seçiminizi orantılı yapmalısınız. Kaliteli ve orijinal olduğu iddia edilen Türk Bayrağı-Osmanlı Arması Tablosu bir ürün absürt rakamlar üzerinden satılmaya çalışılıyorsa muhakkak detaylı araştırma yapın.

Eğer alışverişinizden emin olmak ve en kaliteli Osmanlı Arması Tablo, Türk Bayrağı Tablo  satın almak istiyorsanız Helal Hediyelik en doğru seçenekler arasındadır. Bu güne kadar satışını yaptığımız binlerce ürüne olduğumuz gibi bu muhteşem tabloya da kalite ve işçilik konusunda kefiliz.

Aynı zamanda ürünümüzü sizler için özenle kargoya veriyor, en ufak bir zarar görmemesi için özel paketleme yöntemlerimizi uyguluyoruz.

Ek bilgi

Ebat

71x94cm

Marka

Helal Hediyelik

Renk

,

Barkod

8699433226228

Barkod

8699433226228

İncelemeler

 1. Halil (doğrulanmış kullanıcı)

  Kurumumuz için yaptığımız tüm alışverişlerde bizi hiç üzmeyen ve kaliteli ürün satışıyla bizleri memnun eden helal hediyeliğe teşekkür ediyorum.

 2. Şifa (doğrulanmış kullanıcı)

  Eğer alışverişten memnun değilseniz siz iade etmesenizde ürünün iadesini istiyorlar. Paranızı da iade edeceğiz diyorlar. Ben iade etmek istemiyorum ki! Ben böyle firma görmedim… kargo şubesi ile problem yaşadım. Kuryenin geciktirmesi yüzünden biraz kızdım. Bu sebeple memnun kalınmayan alışverişten kazandıkları onlara hayırlı olmazmış. Paramı iade etmeleri gerekirmiş… böyle satıcılar kalmışmıydı… üründen, kalitesinden, paketten her şeyden memnunum. Sadece buradaki kargo şubesine kızmıştım. Bunda helal hediyeliğin bir suçu yok. Aldığınız paranın hayrını bereketini görün İnşallah.

 3. Burhan (doğrulanmış kullanıcı)

  Mükemmeldi çok begendim

 4. İnanç (doğrulanmış kullanıcı)

  Helal hediyeliğe teşekkürler Helal Hediyelik…

İnceleme yap