75x100CM Büyük Fil Yağlı Boya Detaylı Yaldız Kabartmalı Lüks Kanvas Tablo

414,00 

Kanvas Baskı üzerine bazı detaylar el işi yaldız boya ile kabartılmıştır. Fil tablosu yağlı boya görüntüsü verilmiştir.Klasik alışıla gelmiş dümdüz baskı kanvas talolardan değildir. Özel tasarımdır.

Stokta yok

1-3 iş günü içerisinde tüm Türkiye’ye ücretsiz kargo

  • Kolay iade
  • Özenli paketleme
  • Sağlam teslimat
Güvenli Ödeme

Bu internet sitesi güvenlidir.

Fil Kanvas Tablo

Yüksek çözünürlükte özel olarak tasarlanan kanvas tablolardır. Bazı kanvas tablolardan ayıran özelliği bir fotoğrafın dijital baskısı değildir. Özel olarak sanat okulu mezunları tarafından çizilen, boyanan, el emeği ile tasarlanmış olmasıdır. Bu sebeple beğendiğiniz ürün görsellerine bazı yerlerde rastlansa dahi her yerde aynı detaylarda, aynı işçilikte olmayacaktır. Fotoğraflarda göründüklerinden çok daha güzel bir görüntüye sahiptirler. Duvarınızda bir ressamın özel yağlı boya çalışmasının asılı olduğu izlenimini verecektir. Dijital baskıdan çıktıktan sonra kanvasın üzerine sim, aksesuarlar, nakış detayları eklenir. Bazı ürünlerimizin yayınlarında simler veya gümüş altın nakış süslemelerin detaylarını gösteren fotoğraf çekimlerini görebilirsiniz.
Pamuk astarlı birinci sınıf kanvas kumaşlar kullanılarak profesyonel işçilik ile hazırlanmıştır. İçerisinde sağlığa zararlı bir madde bulunmamaktadır. Dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar kullanılır.
Kasnak yapısı kurutulmuş, fırınlanmış çam ağacıdır. Güçlü yapısı sayesinde fiziksel darbelere karşı daha dayanıklıdır. Yüksek kaliteli görsel ve kusursuz işçilik vazgeçilmez kuralımızdır.

Ek bilgi

Ebat

75x100CM

Barkod

583456800007

Marka

Helal Hediyelik

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“75x100CM Büyük Fil Yağlı Boya Detaylı Yaldız Kabartmalı Lüks Kanvas Tablo” için yorum yapan ilk kişi siz olun