12. SON BASKI KUR’ÂN BANA NE DİYOR? İNİŞ SIRASI ÜZERİNDEN AÇIKLAMALI MEALİ

136,00  KDV Dahil

“KURAN BANA NE DİYOR” İsimli Mealimizi Almadan Önce Okumanızı Tavsiye Ettiğimiz Okuyucu Yorumlarından Bazıları

(1 müşteri incelemesi)

Stokta yok

1-3 iş günü içerisinde tüm Türkiye’ye ücretsiz kargo

  • Kolay iade
  • Özenli paketleme
  • Sağlam teslimat
Güvenli Ödeme

Bu internet sitesi güvenlidir.

 

Tüm hataları düzeltilmiş, iyileştirilmiş en son lüks kağıda baskı kargo dahil. 

“KURAN BANA NE DİYOR” İsimli Mealimizi Almadan Önce Okumanızı Tavsiye Ettiğimiz Okuyucu Yorumlarından Bazıları

Yayınevi olarak, önceki baskılarımızda “İniş Sırası Üzerinden, Kur’an Bana Ne Diyor?” adlı açıklamalı mealimiz için tanıtım yazılarını biz yazmıştık. Bu baskıda mealimizi alan, okuyan, farkını gören, takdir ve tavsiye eden okuyucularımızın yorumlarını paylaşmak istiyoruz.

Hazırladığınız meal son dönemlerin en güzel Kur’an’ı anlama çalışması olmuş. Meal çalışmanız “İşte bu” dedirtiyor. Tefsir üzerine doktora çalışması yaptım. Hep ben diliyle, bana hitap eden bir meal aradım ve şimdi buldum… (H. Ş.)

Kur’an’ın anlamını okuyup tefekkür etmeyi sevdiren bir eser. Gerçekten onlarca meal okudum, inceledim ama bunun gibisini görmedim. Günlük hayatla oldukça bağlantılı ve akıcı bir üslupla yazılmış. Allah razı olsun. Mutlaka alın… (K. H)

En sevdiğim meal oldu. Kuru bir meal değil. Kuran’ın Türkçe karşılığının yanı sıra söylemek istediğini de farklı renklerle cümleye ekleyip cümleleri anlaşılır kılan güzel bir eser…(A. T.)

Gerçekten her Müslümanın faydalanacağı güzel bir eser. Tam aradığım, özlediğim bir çalışma. Herkese tavsiyemdir. (V. P.)

Tek kelimeyle muhteşem, çok anlaşılır, ilk defa okuyabildim anlayabildim ve sürükleyici… “Bana ne diyor” kısımları, surelerin ne zaman indirildiğini anlatması çok faydalı olmuş… Hiç tereddüt etmeden alın, derim. (T. A)

Çok akıcı ve anlaşılır herkesin evinde bulunması gereken bir kitap. Kur’an’daki süre ve duaları anlayarak okuyabilmek benim için çok iyi oldu. (Ö. Ö. G.)

Hiç Kuran arkadaşınız oldu mu? Benim yoktu ama artık var. Bu kitabı okuyan en iyi yoldaşı, arkadaşı, sevgiliyi, mutluluk ve huzuru bulur. Hemen sahip olun ve ne demek istediğimi fazlasıyla anlayacaksınız. (Ç. C.)

Piyasadaki en güzel açıklamalı meallerden biri. Okudukça Kur’an’a sevgim artıyor. İç mizanpajı ve iki renk kullanılması çok hoş olmuş. Ayrıca Kur’an’ı “Nasıl anlamalıyız” diye de ayrı bir bölümü var. Çevremdeki herkese tavsiye ediyorum. Alın ve altını çize çize okuyun (D. T.)

Ciddi anlamda beğendiğim kitaplar arasında açıklamalı olması gerçekten çok güzel aynen kendine yazılmış gibi hissederek okuyorsunuz hem meal hem açıklaması var kendi kendinize düşünüp soruyorsunuz KUR AN bana ne diyor? (N. T)

Kuran’ı bu kadar akıcı, anlaşılır ve sürükleyici bir dille hazırladığınız için ve bu meali benim için bir başucu kitabı yaptığınız için çok teşekkür ederim. Gençlere özellikle gönderiyorum. (S. C)

Bir öğretim üyesi olarak söylüyorum: “Kur’an Bana Ne Diyor” kesinlikle söyleyebilirim ki kırk yıldır okuduğum meal ve tefsirlerin tamamından daha kolay okunur, kolay anlaşılır olmuş. Tebrik ve teşekkür ederim. ( M. V.)

Hayatımda okuduğum en güzel mealdi… (H. U.)

Diğer mealleri alırken sadece meal alıyorsunuz ama bu meali aldığınızda, ayetleri okurken aklınıza gelebilecek birçok sorunun cevabını da alıyorsunuz. Bu öyle güzel bir duygu ki; kendimi, ders çalışırken öğretmeni veya hocası 7/24 yanında olan, aklına gelen bir şeyi sorduğunda cevabını alan bir öğrenci gibi şanslı hissediyorum… (K. C.)

Bu meali elimden bırakamadığım sürükleyici kitaplar gibi okuyacağıma eminim, ilgilenen arkadaşlarıma hediye etmek için sabırsızlanıyorum. Onlarla bunu tartışabilmeyi, onların yorumlarını duymayı çok arzu ediyorum. Özellikle ilk okuyacak olanların illaki bu mealle başlaması gerektiğini düşünüyorum ve bunu olabildiğince paylaşmaya çalışacağım. (A. K.)

Yayınevi olarak, yüzlerce okuyucumuzun takdir ve teveccühüne mazhar olmuş, her baskıda kendini yenileyen, meal dünyasında birçok yeniliklere ilham verdiğine bizzat şahit olduğumuz, bu özgün çalışmayı sizlere sunmakla biz, bize düşeni yaptığımıza inanıyoruz. Bundan sonrası için temennimiz, bu güzel eserin sizin tarafınızdan alınması ve mesajları ile hem sizin hem de sevdiklerinizin hayatına güzellikler katması…

 

 

12. SON BASKI KUR’ÂN BANA NE DİYOR? İNİŞ SIRASI ÜZERİNDEN AÇIKLAMALI MEALİ için 1 inceleme

  1. Hacer Kılıç

    Manevi dünyama çok iyi gelen bu kitabi kesinlikle tum kitap severlere tavsiye ederim.ayrica özenli paketleme ve hızlı teslimat için de helal hediyeliğe teşekkür ederim.

İnceleme yap