Nazar Duası

Filtreleri Göster

42 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Filtreleri Göster

42 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Nazar duası hediyelik eşya seçimleri arasında en çok tercih edilenler arasındadır. Özellikle büyük anlamlar içerdiği için herkesin ilk tercihi olabiliyor. Genelde mevlütlerde, doğum ziyaretlerinde veya ev hediyeleri olarak kullanılmaktadır. Gelen ziyaretçilerin adetlere göre eli boş gönderilmemesi için o günün anısına dağıtılıyor. Allah’ın adının da içinde geçmesiyle büyük önem taşımaktadır. Dünyamızda hayırlı işlerin olmasıyla böyle günleri dualar ile taçlandırıyoruz.

Hediyelik eşyalar insanların karşılıklı Allah’ın kelamını iletmek ve mübarek bir olayı yaşadığı için karşı tarafa bunu mübarek şekilde iletmek için verilir. Güzel günlerin olması nedeniyle herkese anlamlı ve özel hediyeler verilmesi geleneksel bir hal almıştır. Bu hediyeler arasında en çok tercih edilenler ise dualar ile yapılan hediyelik eşyalardır. Nazar duası hediyelik eşyalar hem güzel görüntüsü hem de anlamlı olmasıyla birlikte en çok tercih edilenler arasındadır. Fiyatlar yönünden uygun olan bu tarz eşyaların manevi olarak da büyük anlam taşımaktadır.

Genelde ev görmeye veya uzaktan gelen birine hediye vermek adetlerimizden biridir. Bunun için nazar duaları çok anlamlı ve yerinde olacaktır. Örnek hediyeler olarak nazar duası olan tablo, çerçeve, duvar kâğıdı, biblo gibi eşyalar tercihler arasında olabilir. Sadece hediye için değil elbette evlerimize, ofislerimize de bereket getiren dualarla dolu eşyalar kullanabiliriz. Hemen hemen her evde veya ofiste karşılaştığınız duvar kağıtları hem süs hem de bereket olmuştur. Vereceğimiz eşyaların dua içerikli olması karşı tarafa dinimizin değerini ve hediyenin güzelliklerini aktarmış olacağız.

Hediyelik Eşya Seçiminde Nazar Duası Neden Seçilir?

Sevdiğimiz insanlara hediye götürdüğümüzde veya yeni evlenenlere, doğum yapanlara, ev görmeye gidildiğinde nazar duası içeren hediyelik eşyalar alırız. Bunun elbette geçerli bir sebebi vardır. Nazar duası sevdiğimiz insanların kendisine, hanesine ve ailesine gelebilecek nazar gözlerden korunmasını sağlar. Evlerimizin her yerinde bizleri koruyacak duaların olması güvende hissettirecektir. Bunun için nazar dualı tablolar, biblolar ve buna benzeyen birçok hediyelik eşyaları hem evlerimizi süsleyecek hem de kem gözlerden koruyacaktır.

Nazar dualı hediyeler Tercihler arasında en çok yer alan eşyalardan biri de nazar dualı tablolardır. Büyük, küçük her boydan hediyelik eşyalarımız bulunmaktadır. Seçmekte zorlanmamanız için kendinize özgü bir hediyelik eşya bulmanız kolay olacaktır. Her renkten, her boydan ve her duadan oluşan eşyalarımız mevcuttur.

Hediyelik Eşya Seçiminde Nazar Duası Seçenekleri

Nazar duası hediyelik seçimlerinde çoğu zaman kararsız kalabiliyoruz. Yapacağımız tercihler her zaman kendimizi ve kişiliğimizi yansıtmaktadır. Ev dekorasyon uyumu sağlayan ve renk zevkleri ile birleşince muhteşem bir hediyelik eşya elde edebilirsiniz. Evlerimizin stilleri ile uyumlu olan en çok satın alınan eşyalar arasında tablolar ve biblolar yer almaktadır. Nazar duası ile süslenmiş eşyalar evimizi nazarlardan koruyup bereketini arttıracaktır. Eğer evinize veya ofislerinize alacağınız bir eşya seçmek istiyorsanız uyum ve renk ahengi uyumlu olacak bir tercih yapabilirsiniz.

Dikkat edeceğiniz bir husus ise eşyayı alacağınız mekânın büyüklüğü olacaktır. Eğer mekânınız çok büyük ise küçük bir eşya fazla görünmeyecektir. Büyük bir mekân için büyük tablolar veya biblolar almanız tavsiye edilir. Evinizi süsleyen eşyaların göz alıcı olması gerekir. Sönük eşyalar sadece göz kalabalığı yaratacaktır. Nazar duası ile yazılı olan bir tablo tercih etmeniz yaşadığınız bölgeyi ihtişamlı gösterecektir.

Bu dua dışarıdan gelebilecek nazarlardan ve kem gözlerden sizleri koruyacaktır. O yüzden hediyelik tercihleri için nazar duası ile yazılmış hediyelik eşyalar kullanmanız sizleri de olası kötü bakışlardan koruyacaktır. Osmanlı armalı veya Allah’ın adının geçtiği tablolarda anlam içerikli olduğu için hediyelikler içerisinde tercihi yüksek olmaktadır. Hediye edeceğiniz kişinin evini veya ofisinin dekorasyonunu bilmeniz size eşya seçiminde kolaylık sağlayacaktır.

Hediyelik eşyalarımız sadece bunlarla sınırlı değildir elbette birçok nazar duası hediyelik eşyalarımız bulunmaktadır. Tablo, kanvas, ayetli ürünler, biblo, saat, camii levhalar ve çeşitli teşhir ayakları gibi birçok çeşitler bulunmaktadır. Sizlerde bu eşyalar içerisinde tercih yapmakta zorlanmayacaksınız. Alacağınız bu eşyalardan birini gönül rahatlığı ile hediye verebilirsiniz.

Nazar Duası Hediyelik Eşya Özellikleri

Nazar duası hediyelik eşya seçimi evlerimiz ve sevdiklerinizin evleri için oldukça anlamlı bir çalışma olacaktır. Duanın yer aldığı her yerde iyi niyet nişanesi vardır. Hediyeler de sevdiklerimize sevgimizi gösterecek ve bizi hatırlatacak değere sahip olmalıdır.

En iyi hediyelik eşya seçiminde isabetli karar nasıl verilir? Nazar duası, her kesimden insanın az da olsa bilgisinin olduğu ve koruyucu gücüne kesinlikle inanıldığı bir duadır. Nazarın varlığı herkesçe kabul görmüş ve kem gözden, kötü niyetten korunmak isteyen herkesin özellikle başvurduğu bir duadır. Hal böyle olunca sevdiklerimiz için edeceğimiz en iyi dua da onun her türlü kötülükten korunması olacaktır.

Nazar dualı hediyelik eşyalar her zaman evlerin ya da işyerlerinin baş köşelerinde yer alır. En güzel yer her zaman bu özel duanın olur. O halde siz de sevdiklerinize uzun yıllar boyu hatıra olacak değerli bir hediye seçerken Nazar Duası Hediyelik eşyayı tercih etmez misiniz?

Helalhediyelik.com ayetli hediyelik eşyalar kısmında yer alan en şık tasarım hediyelik eşyaları inceleyebilirsiniz. Nazar Duası Oval Ayna Tasarım ve Mini Boy Nazar Duası Kitap Kur’an Lüks Biblo Dini Hediyeler içerisinden birini seçerek sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Oval Ayna Tasarımı Lüks Biblo Dini Hediyeler (10*19cm) özellikle ofis hediyesi olarak sıklıkla tercih edilmektedir. Sade şıklığı ve tasarımda kullanılan zarif taşları ile eşsiz bir duruş sergilemektedir. Ev hediyesi olarak da büyük beğeni ile alınan bu hediyelik eşya bulunduğu ortamda güven hissi verecektir. Mekan sahipleri bu güzel hediye ile daima kendilerini koruma altında hissedecek ve bu güzelliğe vesile olan sevdiklerini her daim anacaklardır.

Mini Boy Dualı Kitap Kur’an Lüks Biblo Dini Hediyeler ile kutsal kitabımız Kur’an-ı Kerim’in varlığını daima yanımızda hissederiz. Hem ofis hediyesi hem de ev hediyesi olarak büyük özenle tercih edilecek bu hediye daima bulunduğu alana saygınlık ve zerafet katacaktır.

Her manada değerli bir hediyelik eşya tercihinde bulunmak istiyorsanız bu eşsiz Nazar Duası Hediyelik eşya seçimi gayet yerinde olacaktır. Sevdiklerinize daima baş uçlarında bulunduracakları muazzam bir hediye sunacağınızı unutmayın.