Shopping Cart

Koşulsuz şartsız tüm Türkiye’ye kargo ücretsiz!

Müşterilerimiz tarafından

Sıkça Sorulan Sorular

Üzülerek belirtiyoruz ki Kapıda Ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır. Bazı müşterilerimizin satın aldıkları ürünleri kapıdan teslim almamaları nedeniyle kargo firması ile Kapıda ödeme sistemi anlaşmamız yapılmamıştır.
Hayır, sadece internetten satış yapıyoruz.
Ürün açıklamalarında aksi belirtilmediği takdirde siparişleriniz 2-3 iş gününde gönderilir. Özel siparişleriniz ilanda yazdığı gibi daha uzun süreler alabilmektedir.

İnternet sitemizde kredi kartı ile yapılan alışverişler 256 Bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır. Ayrıca kart bilgileriniz direkt banka veri tabanına ulaştığı için herhangi bir şekilde tarafımızdan kaydedilmemekte ve başkaları tarafından ulaşılmasına izin verilmemektedir.

Kişiye özel ürünlerimiz hariç ürünlerimizin tamamı iade garantilidir. 7 gün içerisinde sebep göstermeksizin, ürüne zarar vermemek ve kullanmamak koşulu ile iade edebilirsiniz.

 

Ürünlerde iade ve değişimlerde tarafımızdan kaynaklanan hatalarda MNG Kargo ile gönderimlerinizde herhangi bir ücret talep edilmez bütün masraflar tarafımızdan karşılanır.

Hayır, ne yazık ki özel sipariş ürün yapmıyoruz. Ancak yüksek adetli siparişlerinizde istenilen ürünün türüne göre özel sipariş yapabiliriz. Fakat yeni kalıp çıkartılmasına sebep veren durumlarda özel sipariş yapamıyoruz.

Adres

YS PAZARLAMA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Mahmutbey Mah. İSTOÇ 2412 sok. C Plaza No:2/107 Bağcılar/ İstanbul

İletişim Bilgilerimiz

Müşteri Hizmetleri ve WhatsApp hattı: 0850 346 03 91

E-posta: info@helalhediyelik.com

Telefon: 0212 – 659 – 81- 01

Hafta içi 10:00 – 18:00 arası hızlı destek alabilirsiniz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Bize mesaj gönderin

  Ücretsiz Kargo

  Koşulsuz şartsız.

  Kredi Kartı ile Ödeme

  Taksitli alışveriş imkanı.

  Güvenli Ödeme

  256 Bit SSL sertifikası ile koruma.

  İade ve Değişim

  7 gün içinde koşulsuz şartsız.