Teşhir Ayakları

Filtreleri Göster

25 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

25 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Teşhir ayakları, ev, ofis, işyeri, makam ve daha birçok yerin dekoratif anlamda gizli kahramanlarıdır. Çok küçük boyutta ve çok hafif olmalarına rağmen, teşhir ayaklarına yüklemiş olduğumuz sorumluluk, oldukça büyüktür. Teşhir ayakları sayesinde başarılarımızı, anılarımızı, hediyelerimizi ve bizim olan her şeyi sergileyebilmemiz mümkündür. Bu yüzden bu ürünler yüklemiş olduğumuz sorumluluğun büyük olduğunu yazımızın başında belirtmek istedik. Ürün standı olarak da tanımlayabileceğimiz bu ayaklar, bizim için önemli olan, dikkat çekmek istediğimiz ve görmekten mutluluk duyduğumuz bu ayaklar sayesinde sergilenirken, ayak ve üzerinde sergilenecek eşyanın uyumu büyük önem taşır.

Teşhir standı dekoratif anlamda evlerin, ofislerin, makamların ve daha birçok yerin vazgeçilmez ürünleri arasında yer alır. Teşhir standı fiyatları toptan olarak sitemizde yer alırken, adet, boyut ve modellerine göre seçim yapabilirsiniz. Model seçimi yaparken ister geçmeli ister sürgülü isterseniz de ahşap modelleri tercih edebilirsiniz.

Satın almadan önce toptan adet ve birim ürün teşhir standı fiyatları hesabı yaparsanız, ürünlerin oldukça uygun fiyattan size geleceğini rahatlıkla görebilirsiniz. Üstelik uygun fiyatına rağmen ürünlerin kalite anlamında sizi fazlasıyla şaşırtacağını da söylemek isteriz.

Teşhir ayağı gerek fiziki mağazalarda gerekse sanal mağazalarda en çok satan ürünlerin başında gelirken, iade ve değişim anlamında en problemsiz ürünlerdendir. Üstelik satışları genel olarak tekli değil, en az 5’li veya 10’lu gerçekleşir.

Ürün teşhir standı modellerimiz boyut olarak da yine en çok tercih edilen boyutlarda size sunulur. Her modelin birbirinden farklı boyut ölçüleri mevcuttur. Geçmeli modellerin boyutları; 6×7, 7,5×9, 15×18, 10×12 ve 13×15 cm şeklindedir. Sürgülü teşhir stand örnekleri ise 12x17x18, 7x11x10 ve 10x13x14 cm boyutlarındadır.

Teşhir Ayakları Modelleri

Toptan olarak sitemizde satılan teşhir ayakları, tasarım olarak da son derece şıktır. Hemen hemen her mobilya ile uyumlu olan bu ayaklar, birçok ürünün sergilenebilmesine yardımcı olurlar. Tırnak yapıları ve tasarımları sayesinde ayaklarda sergilenen ürünler çok sıkı bir şekilde kavranır. Bu yüzden dış görünüş olarak da güven verir ve tercih edilme oranını arttırır. Ayakların tasarımları gereği zemine de son derece sıkı bir şekilde bastıkları fotoğraflarda da görülebilir. Bu yüzden ufak çaplı sarsılmalar nedeniyle hemen devrilmezler. Haliyle ayaklarda sergilenen nesnelerin zarar görme riskleri büyük oranda düşer.

Teşhir standları arasında sürgülü modellerin oldukça fazla tercih edildiğini söylemek isteriz. Sürgülü modeller standlar üzerinde sergilenen ürünü daha sıkı kavradığı için diğer ayaklara göre daha az risk teşkil eder. Bu durum sürgülü modellerin fazla satılmasının en temel nedenidir. Sürgülü modellerin bir kısmı, geçmeli modellere göre daha pahalı gözükür ancak bu ürünlerin işlevselliklerinin daha fazla olması, fiyat farkının da oluşmasına yol açar.

Sitemizde yer alan teşhir ayakları modelleri, tasarımları nedeniyle hem günümüz dekorasyonuna hem de nostaljik dekorasyon tarzlarına fazlasıyla uyumludur. Ürünlerin dekoratif bir bozukluğa yol açması söz konusu değildir. Zaten teşhir ayaklarının sergilenen nesneleri ön plana çıkarması, genel dekorasyona da çok müdahale etmemesine yardımcı olmaktadır.

Ürünlerin tasarım, boyut ve model olarak çok çeşitli olması da stoklarınızın çok çabuk bir şekilde erimesini sağlar. Fiyat olarak diğer teşhir ayaklarına göre uygun olması, kar marjınızın yüksek olmasına yol açacaktır. Boyutları nedeniyle de minimum kargo maliyetiyle satış yapabileceğiniz bu ürünler, yine aynı size de koşulsuz ve şartsız bir şekilde ücretsiz kargo ile gönderilir. Ürünleri taksitli olarak ve hafta içi sipariş etmeniz şartıyla en geç 2 gün içerisinde teslim alabilirsiniz.