Shopping Cart

1-3 iş günü içerisinde tüm Türkiye’ye kargo ücretsiz!

 

Sıkça Sorulan Sorular

Ekibimiz yardım etmek için daima burada.

Ürünlerimizi helalhediyelik.com internet adresimizden satın alabileceğiniz gibi; WhatsApp üzerinden de sipariş verebilirsiniz.
İnternet sitemizde Kredi Kartı seçeneğimiz olduğu gibi, Havale veya EFT yöntemiyle ödeme yapabilirsiniz.

Üzülerek belirtiyoruz ki Kapıda Ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır. Bazı müşterilerimizin satın aldıkları ürünleri kapıdan teslim almamaları nedeniyle kargo firması ile Kapıda ödeme sistemi anlaşmamız yapılmamıştır.

Ürün açıklamalarında aksi belirtilmediği takdirde siparişleriniz 2-3 iş gününde gönderilir. Özel siparişleriniz ilanda yazdığı gibi daha uzun süreler alabilmektedir.

Hayır, sadece internetten satış yapıyoruz.

İnternet sitemizde kredi kartı ile yapılan alışverişler 256 Bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır. Ayrıca kart bilgileriniz direkt banka veri tabanına ulaştığı için herhangi bir şekilde tarafımızdan kaydedilmemekte ve başkaları tarafından ulaşılmasına izin verilmemektedir.

Hayır, ne yazık ki özel sipariş ürün yapmıyoruz. Ancak yüksek adetli siparişlerinizde istenilen ürünün türüne göre özel sipariş yapabiliriz. Fakat yeni kalıp çıkartılmasına sebep veren durumlarda özel sipariş yapamıyoruz.

Hayır, şuan için sadece Türkiye içerisinde satış yapıyoruz.

Kişiye özel ürünlerimiz hariç ürünlerimizin tamamı iade garantilidir. 7 gün içerisinde sebep göstermeksizin, ürüne zarar vermemek ve kullanmamak koşulu ile iade edebilirsiniz.

Ürünlerde iade ve değişimlerde tarafımızdan kaynaklanan hatalarda MNG Kargo ile gönderimlerinizde herhangi bir ücret talep edilmez bütün masraflar tarafımızdan karşılanır.

Ücretsiz Kargo

Koşulsuz şartsız.

Kredi Kartı ile Ödeme

Taksitli alışveriş imkanı.

Güvenli Ödeme

256 Bit SSL sertifikası ile koruma.

İade ve Değişim

7 gün içinde koşulsuz şartsız.