Ürünlerinizi Nasıl Satın Alabilirim?

Ürünlerimizi www.helalhediyelik.com internet adresimizden satın alabileceğiniz gibi; WhatsApp üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?

İnternet adresimizde Kredi Kartı seçeneğimiz olduğu gibi, Havale veya EFT yöntemiyle ödeme yapabilirsiniz.

Kapıda Ödeme yapabilir miyim?

Üzülerek belirtiyoruz ki Kapıda Ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır. Bazı müşterilerimizin satın aldıkları ürünleri kapıdan teslim almamaları nedeniyle kargo firması ile Kapıda ödeme sistemi anlaşmamız yapılmamıştır.

Siparişim Ne Kadar Zamanda Elime Ulaşır?

Ürün açıklamalarında aksi belirtilmediği takdirde siparişleriniz 2-3 iş gününde gönderilir. Özel siparişleriniz ilanda yazdığı gibi daha uzun süreler alabilmektedir.

Mağazanız Nerede Mağazanızdan Ürün Satın Alabilir Miyiz?

Hayır, sadece internetten satış yapıyoruz.

Kredi Kartı ile Yapılan Alışverişlerde Sitenize Güvenebilir miyim?

İnternet sitemizde kredi kartı ile yapılan alışverişler 256 Bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır. Ayrıca kart bilgileriniz direkt banka veri tabanına ulaştığı için herhangi bir şekilde tarafımızdan kaydedilmemekte ve başkaları tarafından ulaşılmasına izin verilmemektedir.

Özel Sipariş Tablo Yada Biblo Yapabilir Misiniz?

Hayır, ne yazık ki özel sipariş ürün yapmıyoruz. Ancak yüksek adetli siparişlerinizde istenilen ürünün türüne göre özel sipariş yapabiliriz. Fakat yeni kalıp çıkartılmasına sebep veren durumlarda özel sipariş yapamıyoruz.

Yurt Dışına Satış Yapıyor Musunuz?

Hayır, şuan için sadece Türkiye içerisinde satış yapıyoruz.

İade ve Değişim Şartları Nelerdir?

Kişiye özel ürünlerimiz hariç ürünlerimizin tamamı iade garantilidir. 7 gün içerisinde sebep göstermeksizin, ürüne zarar vermemek ve kullanmamak koşulu ile iade edebilirsiniz.

Ürünlerde iade ve değişimlerde tarafımızdan kaynaklanan hatalarda MNG Kargo ile gönderimlerinizde herhangi bir ücret talep edilmez bütün masraflar tarafımızdan karşılanır.