İndirim!

12x13cm No:2 Boş Plastik Kabartma Osmanlı Devlet Arması

44,93  KDV Dahil

-40%

Kabartma Osmanlı Arması ürünlerimizin mini ebatları arasında en çok tercih edilenlerden olan 12×13 cm boş plastik kabartma Osmanlı Devlet Arması, küçük fotoğraf albümü çıktıları boyutlarındadır. Kabartma Osmanlı  Devlet Arması, her zemine kolaylıkla monte edilebilecek bir yapıdadır. Gerçekçi hatları sayesinde cam koruma içinde olmasa bile dikkat çekici bir izlenim vermektedir. Dilerseniz çerçeve yaptırabilir veya doğrudan olduğu gibi yapıştırabilirsiniz. Ürünün canlılığı kabartma motiflerle ön plana çıkarışmış olup, 1.sınıf plastik malzeme kullanılmıştır. Uzun yıllar dayanıklılığını ve renklerini koruyacak kalitededir.

Temizle

Hediye paketi ister misiniz?

Ürün fiyatı
KDV Dahil
Seçenekler toplamı:
KDV Dahil
Sipariş toplamı:
KDV Dahil

1-3 iş günü içerisinde tüm Türkiye’ye ücretsiz kargo

  • Kolay iade
  • Özenli paketleme
  • Sağlam teslimat
Güvenli Ödeme

Bu internet sitesi güvenlidir.

Kabartma Osmanlı Arması ürünlerimizin mini ebatları arasında en çok tercih edilenlerden olan 12×13 cm boş plastik kabartma Osmanlı Devlet Arması, küçük fotoğraf albümü çıktıları boyutlarındadır. Küçük çerçevelere uygun olup masaüstü kullanımı için idealdir.

Benzersiz ürünlerimizden olan kabartma Osmanlı  Arması, her zemine kolaylıkla monte edilebilecek bir yapıdadır. Herhangi bir yapıştırıcı ile istediğiniz yere monte edilebilmektedir. Gerçekçi hatları sayesinde cam koruma içinde olmasa bile dikkat çekici bir izlenim vermektedir. Dilerseniz çerçeve yaptırabilir veya doğrudan olduğu gibi asabilirsiniz.

Halihazırda çerçeveli olarak satışa sunduğumuz bir çok çerçeveli Osmanlı Arması tablosu, müşterilerimiz tarafından memnuniyetle tercih edilmektedir. Bu ürünü sizlere sunmamızın sebebi ise uygun fiyat ve kalitesi ile satın alarak dilediğiniz yerde kullanabilmenizdir.

Osmanlı Arması Satın Al

Osmanlı Arması Satın Almak için birçok seçeneğiniz var. Öncelikle kullanım alanınızı belirlemelisiniz. Duvara mı asacaksınız? Yoksa masaüstünde mi kullanmayı düşünüyorsunuz? Veya daha mini ebatlarda yakanıza asabileceğiniz bir Osmanlı Arması mı arıyorsunuz?

Kararınızı verdiyseniz alacağınız ürünün yapısal özelliklerine karar vermeniz gerekiyor. Bu aşamada dilerseniz görerek fiziki bir mağazadan satın almayı, dilerseniz internet üzerinden araştırarak satın almayı tercih edebilirsiniz. İlk seçenek sizi fazlasıyla yoracaktır.

Çünkü aradığınız ürünü ancak Osmanlı hediyelik, Osmanlı ürünleri kategorisinde satış yapan bir  mağaza  veya dükkanda ancak bulunabilir. Bulduğunuz ürünün kalitesinin ise sizi memnun edip etmeyeceği soru işareti.

Bu aşamada size en doğru seçeneğin güvenilir bir internet mağazası üzerinden, müşteri referanslarını da inceleyerek alışveriş yapmanız olacağını söyleyebiliriz. Helal Hediyelik uzun yıllara dayanan piyasa tecrübesi ve halen kendini geliştiren ürün portföyü sayesinde güvenilir internet alışverişinin adresi olmuştur.

Özellikle tarihi hediyeler, Osmanlı Armaları, Osmanlı Tuğraları, gibi kategorilerde en kaliteli ürünleri, en uygun fiyatlarla müşterilerimizle buluşturmaya özen göstermekteyiz.

Osmanlı Devlet Arması

Osmanlı Devlet Arması, ihtişamlı yapısıyla ve içerdiği simgelerle dikkat çekmektedir. Özellikle Osmanlı tarihinin konu edildiği tarihi dizilerin ilgi görmesiyle Osmanlıya karşı merak gitgide artmaktadır.

Osmanlı’nın son döneminin konu edildiği Payitaht Abdülhamid dizisi döneminin dekorasyon ve mimaride yakaladığı zarafeti açıkça ortaya koymaktadır. İzleyicilerin dikkatinden kaçmayan şık materyallerin başında ise Sultan II.Abdülhamid tarafından kullanılan arma olmuştur. Zaten mevcut Osmanlı Arması son şeklini Sultan II.Abdülhamid döneminde bizzat kendisinin talimat ve kabulü ile almıştır.

Kabartma Osmanlı Devlet Arması Özellikleri

-Ürünümüz sıradan bir plastik olmayıp, 1.sınıf dayanıklı malzemedendir.

-Kabartma yapısı ve gerçekçi renkleri sayesinde birebir orijinaline benzemektedir.

-Yakından incelenmediği takdirde plastik olduğunu tahmin etmek nerdeyse mümkün değildir.

-Özel boyası sayesinde ışık ve ısı gibi etkenlerden kolayca etkilenmeyip, canlılığını uzun süre koruyabilmektedir.

-Altın sarısı ve gümüş temalı renk seçenekleri bulunmaktadır.

Ek bilgi

Renk

,

Marka

Helal Hediyelik

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“12x13cm No:2 Boş Plastik Kabartma Osmanlı Devlet Arması” için yorum yapan ilk kişi siz olun