18x20cm Ayetel Kürsi Masa Üstü ve Duvara Çerçeve Tablo

117,00  KDV Dahil

Ayetel Kürsi

18 x 20 cm ebatlarında mini boy kategorisinde sayılan şık bir tablodur.  Masaüstü, raf ve vitrin gibi kullanım alanlarında ayakta sergilenebilmesi için arka kısmında sabit ayak stantları bulunmaktadır. Ayrıca duvara asarak dekore edebilmeniz için tablonun arka bölümünde askı yuvası mevcuttur.Altın sarısı, beyaz sarı ve gümüş renk seçeneklerinden herhangi birini sipariş aşamasında seçerek satın alabilirsiniz. Tüm renkleri orijinal ve canlıdır. Tablonun masaüstü ve duvar üstü sergisi gayet ilgi çekicidir.

(0 müşteri incelemesi)
Temizle

Hediye paketi ister misiniz?

Ürün fiyatı
KDV Dahil
Seçenekler toplamı:
KDV Dahil
Sipariş toplamı:
KDV Dahil

1-3 iş günü içerisinde tüm Türkiye’ye ücretsiz kargo

 • Kolay iade
 • Özenli paketleme
 • Sağlam teslimat
Güvenli Ödeme

Bu internet sitesi güvenlidir.

Masaüstü veya duvar panosu olarak kullanıma uygun olan bu ürün Ayet-el Kürsi  Ayetli tablo olarak satışa sunduğumuz ürünlerimizden bir tanesidir. Ayetli tablolar kategorimizde yer alan ürünlerden sadeliği ve uygun fiyatı ile öne çıkmıştır.

18 x 20 cm ebatlarında mini boy kategorisinde sayılan şık bir tablodur.  Masaüstü, raf ve vitrin gibi kullanım alanlarında ayakta sergilenebilmesi için arka kısmında sabit ayak stantları bulunmaktadır. Ayrıca duvara asarak dekore edebilmeniz için tablonun arka bölümünde askı yuvası mevcuttur.

Altın sarısı, beyaz sarı ve gümüş renk seçeneklerinden herhangi birini sipariş aşamasında seçerek satın alabilirsiniz. Tüm renkleri orijinal ve canlıdır. Tablonun masaüstü ve duvar üstü sergisi gayet ilgi çekicidir.

Tablo çerçevesinde bulunan detaylar kabartmadır. Aynı şekilde ayetlerde kabartma işçiliktir. Tablo derinliği ve kabartma motifleri ile 3 boyutlu, gösterişli tasarıma sahiptir. Ebatlarına göre gayet ışıltılı ve şık bir tablodur. Uygun fiyata alabileceğiniz Ayetli Tablolar ürünlerimizden bir tanesidir.

Ayet-El Kürsi Tablosu Nedir?

Ayet-el Kürsi Kur’an-ı Kerimde yer alan ve manevi önemi büyük olan ayetlerden bir tanesidir. Bakara Suresinin 255. Ayeti olan Ayet-el Kürsi, manevi ağırlığı ve mana itibari ile okunması Hz. Peygamber Efendimiz (S.A.V.) tarafından tavsiye edilen bir ayettir.

Koruyucu özellikleri olduğu kabul edilen Ayet-el Kürsi farz namazlardan sonra, evden çıkarken veya önemli işlerin öncesinde okunmaktadır. Ezberlenmesi ve sık sık okunması kişiye manevi anlamda rahatlama vermektedir.

Ayetel Kürsi Manası:

 

“Rahman ve Rahim Olan Allah’ın Adıyla:

Allah, O’ndan başka tanrı yoktur; O, hayydir, kayyûmdur. Kendisine ne uyku gelir ne de uyuklama. Göklerde ve yerdekilerin hepsi O’nundur. İzni olmadan O’nun katında kim şefaat edebilir? O, kullarının yaptıklarını ve yapacaklarını bilir. (O’na hiçbir şey gizli kalmaz.) O’nun bildirdiklerinin dışında insanlar O’nun ilminden hiçbir şeyi tam olarak bilemezler. O’nun kürsüsü gökleri ve yeri içine alır, onları koruyup gözetmek kendisine zor gelmez. O, yücedir, büyüktür.”

Ayetel Kürsi Tablosu Satın Al

Duvara asıldığında atmosferi doğrudan etkileyen, manevi feyzini görünümü ve duruşu ile de aktarabilen en güzel ayetlerden bir tanesidir.

Bu ve benzeri bir çok yönü sebebiyle Ayet-el Kürsi tabloları sitemizde sıklıkla sipariş verilmektedir.

Yeni ev veya yeni iş yeri  hediyesi olarak da tercih  edebileceğiniz Ayet-el Kürsi Tablosu, ister kendinize ister sevdiklerinize gönül rahatlığı ile Sipariş verebilirsiniz.  %100 yerli üretim olup kendi atölyelerimiz de tasarlanmış ve imal edilmiştir.

Sitemiz üzerinden sipariş edeceğiniz bu tablo sağlam bir şekilde paketlenerek en kısa sürede tarafınıza ulaştırılmaktadır. Faturalı ve garantili bir üründür.

Ek bilgi

Ebat

18x20cm

Marka

Helal Hediyelik

Renk

, ,

Barkod

8699433205582

Barkod

8699433205582

İncelemeler

 1. Emel Cennet (doğrulanmış kullanıcı)

  firmanın adına güvendim alışveriş yaptım. Gerçekten bu zamanda nadir kalan ticari ahlaka sahipler. Allah şaşırtmasın, kesenize bereket versin.

 2. Oğuz Kağan (doğrulanmış kullanıcı)

  Harika mükemmel müthiş süper

 3. Yusuf Emre (doğrulanmış kullanıcı)

  Begenmek ne kelime bayıldım yine sasırtmadınız beni tesekkürler

İnceleme yap