İndirim!

32x37cm Osmanlı Devlet Arması Oval Masa Üstü ve Duvara Çerçeveli Tablo

224,40  KDV Dahil

-40%

Oval görünümü ve diğer tablolardan ayrılan tasarımsal farklılıkları sayesinde hem kendiniz için hem de sevdikleriniz için gönül rahatlığı ile sipariş verebileceğiniz Osmanlı Arması Tablo, 1.sınıf işçilik ve malzemeden imal edilmiştir. Gerek çerçeve ve gerek kadifemsi zemin tasarımı Helal Hediyelik tasarımcıları tarafından benzersiz ve özel olarak tasarlanmıştır. 32×37 cm Osmanlı Devlet Arması Oval Tablo hem duvarlarınıza hem de masaüstü veya vitrin serginize uygundur. 1.sınıf kaliteli plastikten üretilmiş ve kabartma işçilikle özel olarak imal edilmiştir.

(1 müşteri incelemesi)
Temizle

Hediye paketi ister misiniz?

Ürün fiyatı
KDV Dahil
Seçenekler toplamı:
KDV Dahil
Sipariş toplamı:
KDV Dahil

1-3 iş günü içerisinde tüm Türkiye’ye ücretsiz kargo

 • Kolay iade
 • Özenli paketleme
 • Sağlam teslimat
Güvenli Ödeme

Bu internet sitesi güvenlidir.

Sitemizde bulunan Osmanlı Hediyelik ürünleri arasında kendine has oval yapısı ve benzersiz tasarımı sayesinde dikkat çeken 32x37cm Osmanlı Devlet Arması Oval Masa Üstü ve Duvara Çerçeveli Tablo, gönül rahatlığı ile sipariş vereceğiniz liste başı bir tablodur.

Oval görünümü ve diğer tablolardan ayrılan tasarımsal farklılıkları sayesinde hem kendiniz için hem de sevdikleriniz için gönül rahatlığı ile sipariş verebileceğiniz Osmanlı Arması Tablo, 1.sınıf işçilik ve malzemeden imal edilmiştir. Gerek çerçeve ve gerek kadifemsi zemin tasarımı Helal Hediyelik tasarımcıları tarafından benzersiz ve özel olarak tasarlanmıştır.

Dekor amaçlı bir tablodan beklentilerinizin hemen hemen tamamını karşılayabilecek bu şık tabloda 4 aşamalı bir çerçeve yapısı ön plana çıkmaktadır. Ayrıca iç zeminle çerçevenin buluştuğu noktaya özenle yerleştirilmiş elmas görünümlü parlak taşlar armayı ön plana çıkarmakta ve ışıl ışıl parlamaktadır. Bu sayede özellikle ışıklı ortamda tüm dikkatleri üzerine çeken Osmanlı Arması oval tablo, hem tarihi anlamı hem de şıklığı ile duvarlarınıza anlam katacak ender ürünlerdendir.

Osmanlı Tabloları

Osmanlı tabloları denilince akla bir çok alternatif gelmektedir. Osmanlı Bayrağı, Osmanlı Tuğrası, padişah resimleri ve Osmanlı Devlet Arması tablosu gibi birçok alternatifi barındıran Osmanlı tabloları arasında son zamanların popüler ürünü arma tablosu olmuştur. Şık görünümü, içerdiği simgeler ve özgün tasarımı sayesinde Osmanlı Arması, duvarlara hem tarihi hem de zerafeti aynı anda yansıtabilmektedir.

Osmanlı Arması içeriğinde hem tuğra, hem 3 hilalli Osmanlı Sancağı, hem de ay-yıldızlı şanlı Türk Bayrağı bulunduran kendine has bir tasarıma sahiptir. Aynı zamanda kılıç, top, mızraklar, ve devlet nişanlarından oluşan bir çok küçük obje de arma içerisinde yer almaktadır. Yine dikkat çeken bir diğer detay ise armanın sol tarafında kılıç sapına asılı vaziyette duran ve adaleti simgeleyen terazidir. Bu adalet terazisi aynı zamanda kitapların üzerinde durmaktadır.

Hediyelik Osmanlı Tablo Satın Al

Sevdiklerinize yeni ev veya iş yeri hediyesi tablo almayı mı düşünüyorsunuz? Seçiminizi yaptınız ve internet üzerinden “Osmanlı Tablo satın al” araştırması içine girdiniz? Peki kalitesi ve fiyatıyla en uygun ürünü bulmak için en doğru adres hangisi olabilir ?

Bir çok online satış noktalarında ne yazık ki gerekli hassasiyet gösterilmeden Osmanlı Devlet Arması Tabloları satılmaktadır. Aslına uygun olmayan birçok ürün kalitesiz malzeme ve işçiliği ile birleşince araştırılmadan yapılan bir çok alışveriş hayal kırıklığı ile sonlanabilmektedir. Bu sebeplerden ötürü tarihi bir Osmanlı hediyelik tablo satın almaya karar verdiyseniz önceliğiniz ‘orijinaline uygunluk’ olmalıdır!

Çünkü duvarlarınızı süslemek için satın aldığınız bu tablolar, ortamınıza gelen misafirlerinizin dikkatini çeken ilk detaylar arasındadır. Söz konusu Osmanlı dönemi olduğunda aslına uygun olmayan bu temada bir Osmanlı tablonun insanları yanlış bilgilendirme riski bulunmaktadır.

Ayrıca internet alışverişlerinde en çok şikayet konularından birisi de kargo sürecinden gelmektedir. Ürün istenilen kalite ve fiyatta olsa bile özensiz kargo nedeniyle yolculuk esnasında deforme olan ürünler, müşterileri üzmektedir. Bu aşamada kurumsal ve faturalı bir alışveriş yapmayan kullanıcılar değişim sürecinde de birçok sıkıntı ile karşı karşıya kalabilmektedir.

Helal Hediyelik sektörde edindiği tecrübe ve e-ticarette müşterilerine sunduğu güvenle online alışveriş yapabileceğiniz ender adrestir. İncelemiş olduğunuz 32×37 cm Osmanlı Devlet Arması oval tablo ürünümüzü ücretsiz kargo ve uygun fiyat avantajı ile sizlere ulaştırıyoruz.

Ek bilgi

Ebat

32x37cm

Marka

Helal Hediyelik

Renk

, , ,

Barkod

8699433216267

Barkod

8699433216267

32x37cm Osmanlı Devlet Arması Oval Masa Üstü ve Duvara Çerçeveli Tablo için 1 inceleme

 1. Ali Muharrem (doğrulanmış kullanıcı)

  Ürünü cok begendim. Gönül rahatligiyla alabilirsiniz. Tekrar siparis vericem.

 2. Özgül (doğrulanmış kullanıcı)

  Ürünü cok begendim. Gönül rahatligiyla alabilirsiniz. Tekrar siparis vericem.

 3. Mete Can (doğrulanmış kullanıcı)

  Takdire şayan! İş yerine aldım muhtemelen bir tanede evime alacağım

 4. Melike (doğrulanmış kullanıcı)

  Çok kaliteli çok beğendik hediye aldığımız kişide bayıldı ve çok özenle kargolanmıştı teşekkür ederiz

İnceleme yap