İndirim!

43x71cm Besmele-i Şerif Büyük Boy Taşlı Lüks Çerçeve Tablo

1.610,99 1.611,00  KDV Dahil

:  İncelemiş olduğunuz bu Besmele i Şerif tablosu büyük boy, taş süslemeli ve lüks çerçeveli bir tablodur. Bismillahirrahmanirrahim tabloları kategorimizde yer alan  ürünlerimiz arasında en çok tercih edilenlerden bir tanesidir. 43 x 71 cm  ebatlarında büyük boy dikdörtgen bir tablo olup  yatay kullanım alanına sahiptir.  Genellikle kapı üstü dekorlar için uygun bir tablodur. Fakat evinizin veya iş yerinizin dilediğiniz herhangi bir bölümüne dekore edebilirsiniz. Kalitesi ve tasarımı ile dikkatleri üzerine çekecek, manevi duyguları artıracak bir üründür. Kristal taş süslemeleri ile ışıltısı ve zarafeti ön plana çıkarılmıştır.

(0 müşteri incelemesi)
Temizle

Hediye paketi ister misiniz?

Ürün fiyatı
KDV Dahil
Seçenekler toplamı:
KDV Dahil
Sipariş toplamı:
KDV Dahil

1-3 iş günü içerisinde tüm Türkiye’ye ücretsiz kargo

 • Kolay iade
 • Özenli paketleme
 • Sağlam teslimat
Güvenli Ödeme

Bu internet sitesi güvenlidir.

Besmele duvar tabloları genellikle internet üzerinden en çok sipariş edilen dini hediyelik  tablolar arasında yer almaktadır.  Bunun sebebi duvarlara  ve asıldığı ortama manevi bir esinti  katmasından kaynaklıdır.

İncelemiş olduğunuz bu Besmele i Şerif tablosu büyük boy, taş süslemeli ve lüks çerçeveli bir tablodur. Bismillahirrahmanirrahim tabloları kategorimizde yer alan  ürünlerimiz arasında en çok tercih edilenlerden bir tanesidir.

43 x 71 cm  ebatlarında büyük boy dikdörtgen bir tablo olup  yatay kullanım alanına sahiptir.  Genellikle kapı üstü dekorlar için uygun bir tablodur. Fakat evinizin veya iş yerinizin dilediğiniz herhangi bir bölümüne dekore edebilirsiniz.

Kalitesi ve tasarımı ile dikkatleri üzerine çekecek, manevi duyguları artıracak bir üründür. Süslemeleri ile ışıltısı ve zarafeti ön plana çıkarılmıştır.

Besmele-i Şerif Tablo

Besmele i Şerif tablo ürünleri gerek fiziki mağazalarda gerekse internet satış noktaları birçok çeşidi ile satılabilmektedir.  Malzeme kalitesi ve işçiliğine göre fiyatları değişebilmektedir.  Ayrıca ebatlarda fiyatı doğrudan etkileyen unsurlardandır.

Helal Hediyelik olarak Besmele duvar tabloları üretimimizde öncelikle  malzeme kalitesine ve tasarıma öncelik vermekteyiz.  Kullandığımız hat yazısının orijinal olması ve  aslına uygun olarak işlenmesine dikkat etmekteyiz.

Kapı Üstü Besmele Tablosu Özellikleri

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi incelemiş olduğunuz bu Besmeleyi Şerif tablosu da resimlerde göründüğünden çok daha kaliteli ve özgün bir üründür.

 1. sınıf kaliteli polyester-plastik karışımı sert ve dayanıklı malzemeden imal edilmiştir.  Ardından özel varak boyaları ile renklendirilmiştir.  Dış etkenlere karşı dayanıklı ve uzun ömürlü bir besmele duvar tablosu ve besmele duvar süsü olarak satın alabilirsiniz.

Çerçeve üzerinde bulunan bütün motifler ve detaylar,  ayrıca  tablo iç kısmında bulunan Besmele-i Şerif hat yazısı  kabartma  yöntemi ile  işlenmiştir.

Ebatları 43 x 71 cm olup tablo standartlarına göre “büyük boy” kategorisinde   sayılmaktadır. Çerçeve ve  iç alanın  kaplanmış olduğu alan %50 oranında dengelenmiştir.  Besmele-i Şerif hat yazısının ön plana çıkması için  tabloya derinlik kazandırılarak üç boyutlu bir görünüm elde edilmiştir.

Ayrıca Besmele-i Şerif hat yazısı ve etrafını çevreleyen  küçük şerit çerçeve kristal taşlarla süslenmiş, böylelikle ışıltısı artırılmıştır.

Besmele Nedir?

Besmele-i Şerif Kur’an-ı Kerim’de geçen bir Ayettir. Kur’an okumaya başlamadan önce çekilmesi sünnettir. Ayrıca Hadis-i Şeriflerden anlaşılacağı üzere Müslümanların tüm işlerine başlamadan önce çekmesi tavsiye edilen önemli bir cümledir. Manası “Rahman ve Rahim olan Allah’ın Adıyla” olarak tercüme edilen Besmelenin Türkçe okunuşu ise “Bismillahirrahmanirrahim” dir.

Ev veya iş yeri gibi ortamlara Besmele Duvar Tablosu asılmasında ki sebep “burada Allah’ın adı anılmaktadır” mesajını iletmektir. Ayrıca her bakıldığında Allah’ı ve isimlerini hatırlattığı için hemen herkes tarafından tercih edilmiş, duvarların vazgeçilmez tabloları arasında yerini almıştır.

Helal Hediyelik piyasada bulabileceğiniz en kaliteli Besmele Tablosu ve panolarını size en uygun fiyata sunmaktadır

Ek bilgi

Ebat

43x71cm

Marka

Helal Hediyelik

Renk

, , ,

barkod

8699433208644

Barkod

8699433208644

İncelemeler

 1. Gözde (doğrulanmış kullanıcı)

  Ürün anlatıldığı gibi kaliteli tavsiye ediyorum

 2. Halis (doğrulanmış kullanıcı)

  ürün tahminimden daha güzeldi

 3. Dilan (doğrulanmış kullanıcı)

  Begenmek ne kelime bayıldım yine sasırtmadınız beni tesekkürler

 4. Nihan (doğrulanmış kullanıcı)

  Görseldekinden daha kaliteli geldi işçilik mükemmel

 5. Cahit (doğrulanmış kullanıcı)

  Çok güzel. Kesinlikle tavsiye ederim.

İnceleme yap