50X100CM Büyük Elif Harfi Kanvas Tablo Yaldız Boya Kabartmalı ve Aksesuarlı

314,10 

Elif harfi üzeri ve Hilaller Simli boya ve diğer altın Sarısı detaylar Yaldız boya yapılarak kabartılmış yağlı boya tablosu izlenimi verilmiştir. Baskı üzerine el emeği ile boya detayları yapılan tasarım bir tablodur dümdüz değildir. Bazı yerlerine kristal taşlar yerleştirilmiştir.

Stokta yok

1-3 iş günü içerisinde tüm Türkiye’ye ücretsiz kargo

  • Kolay iade
  • Özenli paketleme
  • Sağlam teslimat
Güvenli Ödeme

Bu internet sitesi güvenlidir.

Yüksek çözünürlükte özel olarak tasarlanan kanvas tablolardır. Bazı kanvas tablolardan ayıran özelliği bir fotoğrafın dijital baskısı değildir. Özel olarak sanat okulu mezunları tarafından çizilen, boyanan, el emeği ile tasarlanmış olmasıdır. Bu sebeple beğendiğiniz ürün görsellerine bazı yerlerde rastlansa dahi her yerde aynı detaylarda, aynı işçilikte olmayacaktır. Fotoğraflarda göründüklerinden çok daha güzel bir görüntüye sahiptirler. Duvarınızda bir ressamın özel yağlı boya çalışmasının asılı olduğu izlenimini verecektir. Dijital baskıdan çıktıktan sonra kanvasın üzerine sim, aksesuarlar, nakış detayları eklenir. Bazı ürünlerimizin yayınlarında simler veya gümüş altın nakış süslemelerin detaylarını gösteren fotoğraf çekimlerini görebilirsiniz.
Pamuk astarlı birinci sınıf kanvas kumaşlar kullanılarak profesyonel işçilik ile hazırlanmıştır. İçerisinde sağlığa zararlı bir madde bulunmamaktadır. Dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar kullanılır.
Kasnak yapısı kurutulmuş, fırınlanmış çam ağacıdır. Güçlü yapısı sayesinde fiziksel darbelere karşı daha dayanıklıdır. Yüksek kaliteli görsel ve kusursuz işçilik vazgeçilmez kuralımızdır.

Ek bilgi

Ebat

50X100CM

Barkod

583456800013

Marka

Helal Hediyelik

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“50X100CM Büyük Elif Harfi Kanvas Tablo Yaldız Boya Kabartmalı ve Aksesuarlı” için yorum yapan ilk kişi siz olun