50X70CM Aynalı 2′ li Altın Melek Kanatları Kanvas Tablosu Lüks Sim Boyalı

816,75 

Ayna fotoğraflarda çok net çıkmamasına rağmen oldukça şık ve ışıltılı bir tablodur. 3 parçadan oluşan bu tablo seti üzerindeki tüyler el işi simli boya ile süslenmiştir. Simler dökülmez tablonuz bozulmaz yıllarca aynı güzellikte kalacaktır.

Stokta yok

1-3 iş günü içerisinde tüm Türkiye’ye ücretsiz kargo

  • Kolay iade
  • Özenli paketleme
  • Sağlam teslimat
Güvenli Ödeme

Bu internet sitesi güvenlidir.

Yüksek çözünürlükte özel olarak tasarlanan kanvas tablolardır. Bazı kanvas tablolardan ayıran özelliği bir fotoğrafın dijital baskısı değildir. Özel olarak sanat okulu mezunları tarafından çizilen, boyanan, el emeği ile tasarlanmış olmasıdır. Bu sebeple beğendiğiniz ürün görsellerine bazı yerlerde rastlansa dahi her yerde aynı detaylarda, aynı işçilikte olmayacaktır. Fotoğraflarda göründüklerinden çok daha güzel bir görüntüye sahiptirler. Duvarınızda bir ressamın özel yağlı boya çalışmasının asılı olduğu izlenimini verecektir. Dijital baskıdan çıktıktan sonra kanvasın üzerine sim, aksesuarlar, nakış detayları eklenir. Bazı ürünlerimizin yayınlarında simler veya gümüş altın nakış süslemelerin detaylarını gösteren fotoğraf çekimlerini görebilirsiniz.
Pamuk astarlı birinci sınıf kanvas kumaşlar kullanılarak profesyonel işçilik ile hazırlanmıştır. İçerisinde sağlığa zararlı bir madde bulunmamaktadır. Dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar kullanılır.
Kasnak yapısı kurutulmuş, fırınlanmış çam ağacıdır. Güçlü yapısı sayesinde fiziksel darbelere karşı daha dayanıklıdır. Yüksek kaliteli görsel ve kusursuz işçilik vazgeçilmez kuralımızdır.

Ek bilgi

Ebat

50X70CM

Barkod

583456800030

Marka

Helal Hediyelik

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“50X70CM Aynalı 2′ li Altın Melek Kanatları Kanvas Tablosu Lüks Sim Boyalı” için yorum yapan ilk kişi siz olun