52x60cm Lale Modeli Osmanlı Besmele Tuğrası Ayetel Kürsi Kabartmalı Lüks Çerçeveli Tablo

1.021,00  KDV Dahil

52×60 cm ebatlarında olan tablonun iç tasarımında Lale Motifli, Lale motifinin üzerinde ise Osmanlı Besmele Tuğrası bulunmaktadır. Çerçeve dizaynında ise Ayet-el Kürsi hattı yer almaktadır. Osmanlı Hediyelik Tablo kategorimizin en gösterişli ürünlerinden birisi olan bu tablo oval görünüme sahiptir. 52×60 cm ebatları oval dikdörtgen şeklinde bir görünümdedir. Ayet-el Kürsü Dualı Osmanlı Tuğrası Tablosu çerçeve ve iç alanında bulunan tüm motifleri kabartma olarak işlenmiş lüks bir tablodur. Kabartma işlemeleri tamamen kusursuz, çapaksız bir şekilde tertemizdir.  Bu sayede dikkat çekiciliğini artıran tablonun renk uyumu ise üst seviyededir.

(0 müşteri incelemesi)
Temizle

Hediye paketi ister misiniz?

Ürün fiyatı
KDV Dahil
Seçenekler toplamı:
KDV Dahil
Sipariş toplamı:
KDV Dahil

1-3 iş günü içerisinde tüm Türkiye’ye ücretsiz kargo

 • Kolay iade
 • Özenli paketleme
 • Sağlam teslimat
Güvenli Ödeme

Bu internet sitesi güvenlidir.

Şıklığın ve zerafetin nakış nakış işlendiği bu tablo da aynı zamanda tarihi derinlik yer almaktadır. 52×60 cm ebatlarında olan tablonun iç tasarımında Lale Motifli Osmanlı Besmele Tuğrası, çerçeve dizaynında ise Ayet-el Kürsi hattı yer almaktadır.

Osmanlı Hediyelik Tablo kategorimizin en gösterişli ürünlerinden birisi olan bu tablo oval görünüme sahiptir. 52×60 cm ebatları oval dikdörtgen şeklinde bir görünümdedir. Duvarlarınıza ortalama boyutları ve gösterişli yapısı ile manevi ve tarihi bir atmosfer katmaktadır.

Ayet-el Kürsü Dualı Osmanlı Tuğrası Tablosu çerçeve ve iç alanında bulunan tüm motifleri kabartma olarak işlenmiş lüks bir tablodur. Kabartma işlemeleri tamamen kusursuz, çapaksız bir şekilde tertemizdir.  Bu sayede dikkat çekiciliğini artıran tablonun renk uyumu ise üst seviyededir.

Osmanlı Besmele Tuğrası Ayetel Kürsi Kabartmalı Lüks Çerçeveli Tablo Özellikleri

Beyaz gümüş ve beyaz-sarı renk seçenekleri bulunmaktadır. Her iki renkte de kombinasyonu sağlamak için kabartma motiflerde farklı renk vurgusu yapılmıştır. Çerçeve kabartmaları beyaz-sarı renk seçeneğinde sarı renginde, beyaz-gümüş renk seçeneğinde ise gümüş renginde işlenmiştir.

5 aşamalı bir çerçeve dizaynı bulunmaktadır. Çerçevenin dış kısımda Osmanlı çiçek motifleri süslemesi, iç kısmında ise Ayet-el Kürsi duası bulunmaktadır. Ayet-el Kürsi duası zarif bir hat yazısı ile oval çerçeveye nakşedilmiştir.  Aynı zamanda Ayet-el Kürsi tablosu olarak da satın alabileceğiniz anlamlı ve zarif bir tablodur.

Tablo iç alan döşemesi kadife kumaş görünümündedir. Beyaz-sarı renk seçeneğinde bordo döşeme, beyaz-gümüş renk seçeneğinde ise siyah döşeme yer almaktadır. Tablo dıştan içe doğru 3 cm derinliğindedir.

Çerçeve ve tüm kabartmalar 1.sınıf polyester malzemeden imal edilmiştir. Sağlam, ağır ve ahşap görünümlü bir yapıdadır.

Ön planda yer alan cam gerçek cam olup, herhangi bir boşluk ya da oynama yapmayacak şekilde monte edilmiştir. Tablo temizliği son derece kolaydır. Hafif nemli bir bezle temizleyebilirsiniz.

İç alanda lale motifi ve lale motifinin üzerinde Osmanlı Tuğrası bulunmaktadır. Osmanlıyı temsil eden lale motifinin üzerinde aynı zamanda swarovski kristal taşlardan süslemeler bulunmaktadır. Osmanlı Tuğrası her iki renkte de yuvarlar, beyaz zemine yerleştirilmiştir.

Osmanlı Hediyelik Tablo Satın Al

Kendinize veya sevdiklerinize ev, işyeri, özel gün, açılış hediyesi olarak satın alabileceğiniz Osmanlı Besmele Tuğrası Tablo sitemizde yer alan nadide Osmanlı hediyelik tablo ürünlerinden bir tanesidir.

Benzersiz tablolarımız tamamen kendi tasarımımızdır. Yerli üretim olup garantili ürünlerdir. Piyasada bulabileceğiniz en iyi Osmanlı Tabloları , Helal Hediyelik güvencesi ile adresinize ulaştırılmaktadır.

Ürünlerimizi dilerseniz hediye paketi yaparak gönderiyoruz. Kargo esnasında en ufak bir zarar görmemesi için özel karton kutularda mahfazaya aldığımız tablolarınızı en kısa sürede sorunsuz şekilde elinize ulaştırmaktayız. Adınıza faturalı ve garantili olarak temin edebileceğiniz ürünlerimiz resimlerde görülenden çok daha şık ve gösterişli yapıdadır.

Ek bilgi

Ebat

52x60cm

Marka

Helal Hediyelik

Renk

,

Barkod

8699433222459

Barkod

8699433222459

İncelemeler

 1. Sevda (doğrulanmış kullanıcı)

  Kurumumuz için yaptığımız tüm alışverişlerde bizi hiç üzmeyen ve kaliteli ürün satışıyla bizleri memnun eden helal hediyeliğe teşekkür ediyorum.

 2. Engin (doğrulanmış kullanıcı)

  düğünlere giderken artık altın almak zorlaştı. Bende böyle bir hediye alıyorum yada gönderiyorum. Hem kalıcı ve anlamlı…

 3. Sevda (doğrulanmış kullanıcı)

  düğünlere giderken artık altın almak zorlaştı. Bende böyle bir hediye alıyorum yada gönderiyorum. Hem kalıcı ve anlamlı…

İnceleme yap